יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / "המים החדשים": פטנט חדש של חברת "שטראוס מים" ישפר את איכות המים שאתם שותים

"המים החדשים": פטנט חדש של חברת "שטראוס מים" ישפר את איכות המים שאתם שותים

תמי4 - סנן המים המתקדם בעולם

חברת "שטראוס מים" פיתחה לאחרונה את ה-MAZE, פטנט ייחודי המבוסס על טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם אשר יבטיח שאנו נשתה מים איכותיים וטעימים יותר באמצעות סינון וטיהור מזהמים כימיים, מתכות כבדות, תרופות והורמונים, דשנים ומיקרו ביולוגיים, בנוסף לשיפור אסתטי כמו הסרת כלור והפחתת אבנית.

חברת "שטראוס מים" בעלת המותג "תמי4" רשמה לאחרונה פטנט על מטהר ה-MAZE אשר הוגדר למתקדם ביותר בעולם. המטהר הינו פתרון לבעיית "הקילומטר האחרון" בצנרת אשר גורמת לרוב לזיהום המים, ריח הלוואי של המים והפגיעה בטעם.

אחת הבעיות המרכזיות בתחום המים נעה סביב החלק הנקרא "המייל האחרון": החלק שבצנרת המים שלנו שלרוב אינו בפיקוח הרשויות ועלול לגרום לזיהום במי הברז. הפיתוח החדש של "שטראוס מים" מצא פתרון לבעיה, מפחית את האבנית ומסנן מתכות כבדות, תרופות, הורמונים, מזהמים וחומרים כימיים אחרים ומיקרוביולוגיה..

פרויקט "הסינון" לקראת החגים

עפ"י סקרים שערכה החברה, המים המסוננים והמטוהרים ע"י ה-MAZE נמצאו טעימים יותר (עפ"י גלובס, 24.02.19). המים, מגיעים ללא ריח לוואי ומזוקקים יותר לאחר "תיקון החומציות" של מכשיר ה-MAZE.

"מצאנו דרך לגרום לילדים לאהוב את המים שהם שותים ולשתות יותר…"

מגוון מכשירי "תמי4" ושילוב ה-MAZE ונורת UV עונים למעשה על הקשיים וההסתגלות שילדים מגלים בדרך לשתייה וכך גורמים לילדים לשתות יותר מים. המזיגה הנוחה והנגישה, הטמפרטורה המדויקת שניתנת לבחירה בכל מכשיר והטעם יוצר מצב שהילדים אוהבים את המים ומתרגלים לשתות מים בריאים על פני משקאות מתוקים. כמו כן, ילדים מרגישים עצמאיים ומתפעלים מהמכשיר ומרבים לשתות גם באופן עצמאי.

רכישה של ברי המים "תמי4" מאפשרת לציבור לשלם פחות מ-90 ₪ בחודש על מים איכותיים וטעימים יותר. ברי המים "תמי4" מגיעים עם הובלה, התקנה ואחריות מלאה על החלפים למשך 4 שנים.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן