יום חמישי   |   6 יוני    |   
דף הבית / השקעות / מתחם היוקרה של פאפוס: ישראלים יוכלו לקנות דירות מרוהטות בלב העיר מ-570,000 ₪ בלבד ולקבל חוזה שכירות של כ-7% ל-5 שנים

מתחם היוקרה של פאפוס: ישראלים יוכלו לקנות דירות מרוהטות בלב העיר מ-570,000 ₪ בלבד ולקבל חוזה שכירות של כ-7% ל-5 שנים

מתחם היוקרה שנבנה במיקום הטוב ביותר בפאפוס שבקפריסין צפוי להיות אתר הנופש הפופולרי ביותר בעיר ויציע חדרים מעוצבים, מרוהטים ומרושתים במערכת בית חכם, במתחם עם בריכה, חדר כושר, ספא ומגוון מתקנים. הדיירים, ייהנו ממרחק של כ-4 דקות מחופי הים לצד מרחק הליכה ממסעדות, בתי קפה, קניונים ועוד. חברת הניהול שתנהל את השכרת המתחם מציעה לרוכשים להשכיר מהם את הנכס בתשואה של כ-7% ל-5 שנים.

בלב פאפוס שבקפריסין, עיר הנופש שנהנית מצמיחה אדירה בכמות התיירים המגיעים מדי שנה, נבנה מתחם נופש יוקרתי שיציע בריכה, ספא וחדר כושר בלב העיר ובמרחק הליכה מחופי הים הקסומים באי. "המתחם צפוי להיות כמו בית מלון, וצפוי להיות מאוכלס במלואו כמעט כל ימי השנה", מספרים באי.

המתחם, נבנה במטרה לתת מענה לכמות הגדולה של התיירים שמגיעים לעיר לנופש משפחתי וליהנות ממגרשי הגולף הרבים, חופי הים והמסעדות והמלונות האיכותיים. כמו כן, מגוון רחב של משפחות עוברות בשנים האחרונות לאזור וישנו מחסור בחדרי אירוח.

חברת הניהול חתמה על הסכם עם היזם במסגרתו תשכיר במשך כ-5 שנים את הדירות מהרוכשים בתשואה של כ-7%. לקוחות שיהיו מעוניינים להשכיר בעצמם את הדירות יוכלו ליהנות מתשואות גבוהות יותר.

בפרויקט, יימכרו דירות סטודיו לצד דירות 2 ו-3 חדרים.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן