יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / הטכנולוגיה החדשנית לטיפול בנחירות ודום נשימה כאן בישראל

הטכנולוגיה החדשנית לטיפול בנחירות ודום נשימה כאן בישראל

שיטת הטיפול בנחירות לילה בעזרת מכשיר לייזר חדשני הפכה לפתרון הפופולרי ביותר בארה"ב ואירופה, והיום -גם בארץ. על פי מחקרים שפורסמו ברחבי העולם הטיפול הוא יעיל ובטוח.

מדוע אנחנו נוחרים? חשוב לדעת כי בניגוד לסברה של לא מעט אנשים, הנחירות אינן מגיעות מהאף – אלא מאזור הגרון, וליתר דיוק, מהחך הרך, שצונח למטה ומפריע לאוויר לעבור. כך המוח מקבל פחות חמצן, איכות השינה יורדת – ובמהלך שעות היום, אנחנו מתקשים מאוד לתפקד ולהתרכז. בטיפול החדשני, שנקרא NightLase, נדרשות רק מספר  פגישות של 15 דקות בכדי לפתור את הבעיה. הטיפו אינו כואב ולכן אינו דורש חומרי הרדמה, לא גורם פגיעה ברקמות ולא נדרש  זמן החלמה. 

הטיפול NightLase עושה שימוש בקרן לייזר – אותה מפנה הרופא לעבר החך הרך של המטופל וכך הלייזר מכווץ ומרים את החך הרך, במטרה לשחרר את דרכי הנשימה. הטיפול מוביל למעבר אוויר ונשימה טובה יותר, שגם מפחית או מפסיק לגמרי את הנחירות בלילה. ניתן גם  להשיג הקלה משמעותית גם במקרים של דום נשימה, ואפילו להיפטר משימוש במכשיר חיצוני  עם מסיכה. 

השיטה, הינה פטנט של Fotona, חברה אירופית מובילה בתחום הלייזר אשר נמצאת בשימוש כבר יותר מ-8 שנים, במהלכן נערכו עליה לא מעט מחקרים וסקרים, שאחד מהם אף פורסם במגזין היוקרתי"Journal of Laser and Health" . הממצאים הראו כי לאחר טיפול אחד מושג שיפור של 30% עד 60%; לאחר טיפול נוסף מגיע השיפור ל-50% עד 80%; ובעקבות טיפול שלישי, נרשם שיפור של עד 90% ביכולת הנשימה של הנבדק.

השיטה, זמינה בארץ ברשת מרפאות Sun Clinic, בעלת 7 סניפים ברחבי הארץ וצוות הכולל עשרות רופאים בתחום שעוברים הכשרות על הטכנולוגיות המתקדמות.

לשיחת ייעוץ ללא תשלום >>

    דילוג לתוכן