שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / לייף סטייל / נוחרים? טיפול לייזר חדשני מטפל בנחירות ובדום שינה ללא זמן החלמה

נוחרים? טיפול לייזר חדשני מטפל בנחירות ובדום שינה ללא זמן החלמה

רשת המרפאות Sun Clinic מציעה טיפול בנחירות ובדום שינה באמצעות שיטת לייזר ייחודית, יעילה ובטוחה, המבוססת על פטנט של Fotona, חברה אירופית מובילה בתחום הלייזר אשר נמצאת בשימוש כבר יותר מ-8 שנים. בטיפול החדשני, שנקרא NightLase, נדרשות רק מספר פגישות של 15 דקות בכדי לפתור את הבעיה. הטיפול אינו כואב ולכן אינו דורש חומרי הרדמה, לא גורם פגיעה ברקמות ולא נדרש זמן החלמה.

"שיפור באיכות החיים תוך מס' מפגשים": נחירות ודום שינה פוגעים מאוד באיכות החיים ובריכוז ובתפקוד של הסובלים מהבעיה במהלך שעות היום. הסיבה לכך, נעוצה בעובדה שהחך הרך צונח למטה זמן השינה ומפריע לאוויר לעבור ויוצר מחסור בחמצן למוח בזמן השינה.

טיפול הלייזר החדשני של Sun Clinic, מכווץ ומרים את החך הרך ומשחרר את דרכי הנשימה. שיטת הטיפול הייחודית, מגובה בלא מעט מחקרים וסקרים, שהראו כי לאחר טיפול אחד מושג שיפור של 30% עד 60%; לאחר טיפול נוסף מגיע השיפור ל-50% עד 80%; ובעקבות טיפול שלישי, נרשם שיפור של עד 90% ביכולת הנשימה של הנבדק.

את הטיפולים ניתן לבצע באחד מ-7 הסניפים של מרפאות Sun Clinic  ברחבי הארץ, שאותם מעביר צוות הכולל עשרות רופאים בתחום, המתמחים בשיטה המתקדמת.

לשיחת ייעוץ ללא תשלום >>

    דילוג לתוכן