יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / רשת שבירו ריהוט גן תשקיע 4 מ' ₪ בסניף החדש במתחם העיצוב דיזיין סיטי ירושלים

רשת שבירו ריהוט גן תשקיע 4 מ' ₪ בסניף החדש במתחם העיצוב דיזיין סיטי ירושלים

רשת שבירו תפתח סניף בהשקעה של 4 מ' שח במתחם העיצוב דיזיין סיטי

רשת שבירו, מרשתות ריהוט הגן המובילות בארץ הודיעה על הצטרפותה למתחם העיצוב החדש דיזיין סיטי בירושלים ותשקיע 4 מיליון ₪ בבניית הסניף החדש בבירה. הרשת, הצטרפה לעשרות מותגים מובילים שהודיעו על פתיחת סניפים במתחם החדש שישתרע על פני 90,000 מ"ר. תוך מס' חודשים הושכרו למעלה מ-50% משטחי המתחם ולאחרונה דווח על מגעים של מספר מותגים בינלאומיים בנוגע לפתיחת סניפים במתחם.

שבירו ריהוט גן, ממותגי הריהוט המובילים בישראל הפועלת מזה כ-40 שנה בתחומי הריהוט ועיצוב הבית תשקיע 4 מיליון ₪ בסניף החדש בבירה, במתחם העיצוב Design City. הסניף בירושלים, יצטרף לסניפים ואולמות התצוגה של החברה בבני ברק, ראשון לציון, בילו, נתניה, באר שבע ובמקביל למרכז הלוגיסטי של החברה המשתרע על שטח של כ-2,000 מ"ר.

בסניף החדש של החברה במתחם דיזיין סיטי תציע החברה מערכות ישיבה לגינה ולמרפסת, שולחנות וכיסאות לגינה, מיטות שיזוף, פינות זולה, ערסלים, נדנדות, ריהוט למרפסת, שמשיות לגינה ומוצרים משלימים.

עשרות אלפי מטרים הושכרו במתחם העיצוב בירושלים תוך כחצי שנה בלבד

בעוד שבמגוון מתחמי עיצוב פעילים ברחבי המדינה ישנם שטחים רבים להשכרה בחודשים האחרונים הצטרפו שורה של עשרות מותגים מובילים למתחם העיצוב דיזיין סיטי בירושלים, זאת בזכות הקרבה לכ-1.5 מיליון תושבים שנמצאים בטווח הגעה של 25 ד' בלבד מהמתחם.

עבור הירושלמים, מדובר במרכז היחידי שירכז את כלל המותגים המובילים לעיצוב הבית ויציע חנייה ללקוחות. ההערכות הן שבחודשים הראשונים לפתיחת המתחם (בעוד כשנה וחצי) יבקרו למעלה ממיליון וחצי ישראלים במתחם שעוצב ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

הסניף של שבירו יצטרף לסניפים של ד"ר גב, מחסני חשמל, הולנדיה, MODY, KLOSS, Contrast, ניקולטי, קמחי תאורה, איטלסופה, נטוצי, CALIA ועוד עשרות מותגים לעיצוב הבית.

דילוג לתוכן