יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / כתוצאה מעליית מחירי הטבק: אלפים בישראל רכשו את הסיגריה האלקטרונית Mi Pod במהלך סוף השבוע

כתוצאה מעליית מחירי הטבק: אלפים בישראל רכשו את הסיגריה האלקטרונית Mi Pod במהלך סוף השבוע

סיגריית המי פוד שכובשת את ישראל

לאחר שביום חמישי מחירי הטבק עלו פי 2 והחלו להימכר במחירים של 60-102 ש"ח לחבילה, אלפי ישראלים רכשו את הסיגריה האלקטרונית Mi Pod, הפועלת על בסיס אידוי שמשרד הבריאות הבריטי קבע כי הן מפחיתות את הנזק בקרב המעשנים ב-95%. כך תרכשו את הסיגריה האלקטרונית מהיבואן הרשמי בישראל ותחסכו מאות שקלים בכל חודש.

ההצלחה הגדולה של הסיגריה האלקטרונית Mi Pod ברחבי העולם תופסת תאוצה בישראל: לאחר שביום חמישי האחרון מחירי הטבק עלו כמעט פי 2, אלפי ישראלים רכשו את הסיגריה האלקטרונית הנפוצה גם בתוכניות הראליטי "האח הגדול" ו-"2025".

בחודשים האחרונים מחקר של משרד הבריאות הבריטי מצא כי הסיגריות האלקטרוניות, הפועלות על בסיס אידוי, מפחיתות את הנזק ב-95% בקרב מעשנים. הסיגריה האלקטרונית Mi Pod, הפכה במהרה לפופולרית ברחבי העולם הודות לכך שמפורסמים החלו לעשן את הסיגריה האלקטרונית המעוצבת.

המוצר, מאושר ע"י משרד הבריאות ונחשב לסיגריה האלקטרונית המובילה. חשוב, לרכוש את המוצר מהיבואן הרשמי בלבד ולהימנע מחיקויים.

להזמנה טלפונית מהיבואן: 073-7839092

צפו בריאיון על המיפוד עם ניסים משעל:

 

"לקום ללא שיעול ולהחזיר את חוש הטעם והריח מבלי להיגמל מסיגריות…"

ה-Mi Pod הפכה לפתרון בקרב מעשנים הודות לכך שמעניקה למעשן אפקט כמעט זהה לחלוטין לזה של סיגריה רגילה. היתרונות הגדולים של הסיגריה האלקטרונית באים לידי ביטוי בחזרת חוש הטעם בקרב המעשנים והודות לכך שהעישון אינו כולל ריח, מה שמאפשר למעשנים לעשן גם בחללים סגורים כמו בבית ובמשרד.

מחיר ה-Mi Pod בישראל הינו 199 ₪ בלבד, ניתן לבחור גם במכשירים מעוצבים שמחירם מגיע עד ל-230 ₪. העלות הינה פעמית והעלות החודשית של מעשני המוצר מסתכמת בכ-80 ₪ בחודש בקניית הנוזל שיש למלא בסיגריה האלקטרונית, מה שמאפשר למעשנים לחסוך מאות שקלים מדי חודש.

להזמנה טלפונית: 073-7839092

דילוג לתוכן