יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / לראשונה: קמחי תאורה תפתח סניף שני במתחם העיצוב Design City בירושלים

לראשונה: קמחי תאורה תפתח סניף שני במתחם העיצוב Design City בירושלים

קמחי תאורה תפתח סניף חדש בדיזיין סיטי

קמחי תאורה, מהמובילות בענק יבוא ושיווק גופי התאורה תפתח סניף במתחם החדש לעיצוב הבית Design City, בירושלים. מדובר בסניף שני, שמתווסף לסניף החברה בבני ברק המשתרע על פני 5,000 מ"ר. הסניף במתחם העיצוב בירושלים צפוי לשמש מוקד לאוכלוסייה של למעלה מ-800,000 תושבים שמתגוררים במרחק של פחות מ-20 דקות מהמתחם Design City.

קמחי תאורה בע"מ, מחברות התאורה המובילות בישראל הפועלת מזה כשלושה דורות בייצור, יבוא ושיווק גופי תאורה חתמה לאחרונה הסכם שכירות במתחם הענק לעיצוב הבית שנבנה בימים אלו על יד ירושלים. עבור החברה מדובר בסניף אסטרטגי שצפוי לשמש אוכלוסייה של יותר מ-800,000 תושבים המתגוררים במרחק של פחות מ-20 דקות נסיעה וכ-1.2 מיליון תושבים המתגוררים במרחק של עד 35 דקות נסיעה מהמתחם.

הסניף של קמחי תאורה יצטרף לסניפי ד"ר גב, Natuzzi, Hollandia, Nicoletti, Kloss, CALIA, איטלסופה ועוד עשרות מותגים שהודיעו על פתיחת הסניף במתחם החדש.

המתחם החדש, Design City צפוי להיפתח בעוד קצת יותר משנה וזוכה לביקוש רב בקרב מותגי עיצוב הבית. המתחם, שישתרע על פני כ-90,000 מ"ר של חנויות עיצוב הבית בנוסף למתחם מסעדות ענק ומשרדי עשרות מעצבי פנים ואדריכלים עוצב בהשראת מלון ה-Venetian בלאס וגאס ויכיל בין היתר תעלות שיט עם גונדולות, עצים ותאורת רחוב המשרים תחושה של טיול קסום בוונציה.

לאחרונה התפרסם כי רשת בינלאומית מקיימת משא ומתן לפתיחת סניף ראשון ענק במתחם Design City שישתרע על פני כ-5,000 מ"ר. המתחם צפוי לקיים תערוכות בינלאומיות של אדריכלים ולהכיל למעלה מ-2 מיליון מבקרים בשנה.

דילוג לתוכן