יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / "מהפכה במטבח": מטבחי הדקל תעניק פגישת עיצוב ותכנון המטבח ללא עלות לזמן מוגבל וכ-40% הנחה ברכישת מטבח בחודש מרץ

"מהפכה במטבח": מטבחי הדקל תעניק פגישת עיצוב ותכנון המטבח ללא עלות לזמן מוגבל וכ-40% הנחה ברכישת מטבח בחודש מרץ

מטבחי הדקל - מבצע לזמן מוגבל

מותג המטבחים המוביל "מטבחי הדקל" הודיע על מבצעי החברה לקראת חג הפסח. ההודעה, שפורסמה בפורטלים המובילים הובילה אלפי גולשים לאתר החברה שנפל למספר דקות עקב העומס. החברה תעניק למס' מוגבל של לקוחות במהלך חודש מרץ עד 40% הנחה ברכישת מטבח. בנוסף, החברה תעניק במתנה פגישה עם מעצבת מטבחים מובילה לתכנון מטבח הלקוחות.

"מטבחי הדקל", אחת ממותגי המטבחים המובילים בישראל פרסמה בימים האחרונים את מבצע הענק שהבטיחה ללקוחותיה: עד 40% הנחה ברכישת מטבח. החברה, תעניק ללקוחות עד לתאריך 31 למרץ פגישה עם מעצבת מטבחים מובילה לעיצוב, תכנון והדמית המטבח בהתאמה אישית ללא עלות. עלות פגישה עם מעצבת מקצועית בשוק מוערכת בכ-600 ₪ לשעה.

"מטבחי הדקל" מציעה מגוון רחב של עיצובים: מטבחים יוקרתיים, מטבחים כפריים פרובנס, מטבחים קלאסיים ומעוצבים. החברה נחשבת לאחת הוותיקות ונמצאת ברשימת חברות המטבחים המובילות למעלה מ-40 שנה. החברה מעניקה 7 שנות אחריות ללקוחותיה ובצוותי החברה ניתן למנות את המעצבים והאדריכלים המובילים בישראל. כמו כן, החברה נחשבת לאחת מהיציבות בשוק ובעלת עתודות של מיליוני ₪ לביצוע ערבויות בנקאיות להבטחה מלאה של כספי הלקוחות.

מאות לקוחות קבעו פגישה בה הציגו בפניהם את עיצוב המטבח של ביתם ללא עלות

המבצע של מטבחי הדקל משך את תשומת ליבם של כמות גדולה מאד של לקוחות שקפצו על המציאה ועל האפשרות להיפגש עם מעצבת ולתכנן את המטבח שלהם ללא עלות, על מנת לעצב לעצמם את מטבח החלומות בביתם.

על פי ההערכות החברה צפויה לסיים את המבצע בימים הקרובים.

למידע נוסף וקבלת ההטבה:

דילוג לתוכן