יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / הדרך להיגמל מסיגריות: משרד הבריאות הבריטי קבע שסיגריה אלקטרונית מזיקה פחות בצורה משמעותית מסיגריה רגילה.

הדרך להיגמל מסיגריות: משרד הבריאות הבריטי קבע שסיגריה אלקטרונית מזיקה פחות בצורה משמעותית מסיגריה רגילה.

מי פוד - הדרך היעילה להפסיק לעשן

סיגריה אלקטרונית הפועלת על בסיס אידוי מפחיתה את הנזק ב-95% בקרב מעשנים. הסיגריה האלקטרונית Mi Pod שהפכה לפופולרית במיוחד בקרב סלבס שהצהירו שהצליחו להפסיק לעשן בזכותה זוכה לחשיפה גדולה גם בבית האח הגדול בימים אלו. כעת, ניתן להזמין את המוצר גם מרשת טבק ישראלית שמספקת משלוחים חינם.

האם נמצא הפתרון בקרב המעשנים? סיגריית Mi Pod, סיגריה אלקטרונית שהגיעה כעת לישראל הצליחה לסייע לאלפי ישראלים להפחית ולהפסיק עם הסיגריות. על פי מחקר של משרד הבריאות הבריטי, הסיגריה האלקטרונית שעובדת על בסיסי אידוי מפחיתה את הנזק ב-95%.

Mi Pod שהפכה לפופולרית במיוחד ברשתות החברתיות ונכנסה אפילו לבית האח הגדול מגיעה במגוון טעמים וזוכה להצלחה ענקית בארה"ב. בין המפורסמים שנצפו אשר עושים שימוש ב-Mi Pod ניתן למנות את המתאגרף האגדי מייק טייסון.

כמו כן, המיפוד מאפשרת למעשנים לחסוך מאות שקלים מדי חודש.

צפו בריאיון על המיפוד עם ניסים משעל:

 

רשת הטבק המובילה בישראל "טבק עבודי" תספק משלוחים בחינם לבית הלקוח ואחריות למשך שנה על המוצר

רשת הטבק המובילה, "טבק עבודי" בעלת מספר סניפים במרכז הארץ הינה היבואנית הרשמית של המוצר בישראל. את המכשיר ניתן להזמין במגוון צבעים וניתן לבחור טעמים שונים: טבק, מנגו, מנטה ועוד. כמו כן, ניתן להטעין את המכשיר עם כבל הטענה USB.

המכשיר הפך לפופולרי במיוחד הודות לכך שסייע למאות אלפים ברחבי העולם להפסיק לעשן. נוכחות הניקוטין במכשיר כמעט ואינה מורגשת. המכשיר הוגדר בקרב המעשנים ל"סיגריה האלקטרונית הטובה בעולם".

דילוג לתוכן