יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / לראשונה יוקמו חללי עבודה משותפים לאדריכלים ומעצבים במתחם העיצוב דיזיין סיטי ירושלים

לראשונה יוקמו חללי עבודה משותפים לאדריכלים ומעצבים במתחם העיצוב דיזיין סיטי ירושלים

גדי הלפרין יעצב את טרקלין המעצבים

לראשונה במתחם העיצוב הראשון מסוגו בישראל ישבו טובי המומחים לעבודה מתוך המקום עצמו ויחסכו ללקוחות זמן ארוך ויקר: כך מציגים דזיין סיטי ירושלים, מהפכה בעולם העיצוב והשיפוץ

מתחם העיצוב 'דיזיין סיטי ירושלים', הראשון מסוגו בישראל, הולך וצובר תאוצה. תהליך הבניה בעיצומו, כאשר כולו השראה אפופת חו"ל, שילוב אירופאי עם מתחם הסעדה דמוי לאס וגאס. הוא צפוי להיפתח בתוך שנה וחצי ולכלול חנויות בתחום עיצוב הבית ומתחם מסעדות. 

מרכז העיצוב הגדול ביותר במזרח התיכון שואף להיות מרכז העיצוב הראשון מסוגו שיכיל לא רק חנויות ממיטב המותגים, אלא מקום שהוא בית של ממש לאדריכלים, מעצבים, יועצי תכנון, מכון העתקות, מרכז הדמיות ועוד, בצורה של חללי עבודה משותפים בשם " design work" שייפתחו בקומה העליונה של מתחם העיצוב, 'דיזיין סיטי ירושלים' , חללי עבודה משותפים בתחום עיצוב הבית: לצאת לקניות עם הלקוח בחיסכון משמעותי

פנינה רווח, מנכלי"ת החברה היזמית, 'קס גרופ', מדגישה שהרעיון קם לאור ביקוש רב דווקא מצד מעצבים מהשורה הראשונה. "הם פנו וביקשו להקים את המשרדים להשכרה בסגנון המוכר לכולם, אלא שהפעם מדובר בתחום עיצוב הבית בלבד", מסבירה רווח. 

הרעיון מאחורי היוזמה מגיע מאחר ובכל מקרה המעצבים עסוקים בלשוטט במתחמי העיצוב עם לקוחותיהם, ובמקרה שהם עובדים מהמקום, ויש להם הכל תחת קורת גג אחת, החיסכון הוא משמעותי מבחינת זמן ואנרגיה. ההתייעלות תהיה גם בקרב המעצבים עצמם. תחת קורת גג אחת יש להם אנשי הדמיות, יועצים, מכון העתקות חדרי ישיבות – כל מה שצריך בכדי לנהל משרד, ואת יום הקניות הם עושים באותו מתחם. חלומם של אנשי המקצוע קורם עוד וגידים עם כל יום שמתחם העיצוב משלים את בנייתו. 

עוד לפני תחילת השיווק נרשמו למעלה מ-50 אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה, שיפתחו משרדים במתחם. בין האדריכלים והמעצבים: גדי הלפרין, מקלה סימון, רשל פישבך ועוד.

מרכז העצבים של המעצבים: כל עולמות העיצוב מתקדמים לשיטת 2020

מרכז העצבים של המעצבים יהיה בדיזיין סיטי ירושלים, בצורת קדמה שלא נראתה לפני שנת 2020. מתחם ובו מעל 100 מותגים שכבר הצטרפו, באמונה כי זהו מרכז העיצוב הגדול במזרח התיכון. מדובר במתחם שבו כל ישראלי הזקוק לרהט או לשפץ את הבית, יגיע וימצא במתחם אחד את מרבית המותגים בארץ, וכן מותגים מובילים מחו"ל. לבחירת הלקוחות יהיו במקום כ- 250 חנויות של מותגים מהארץ ומהעולם. 

דיזיין סיטי ירושלים, תופסת לאחרונה מקום מרכזי בשיח עולם העיצוב, לא רק בישראל, אלא גם באירופה, כאשר מותגי על נמצאים במשא ומתן להיכנס לראשונה לישראל, בעקבות הפרויקט הענק. בנוסף לחנויות, שירותי הסעדה ומתחם עיצוב, בדיזיין סיטי ירושלים יארחו תערוכות מכל העולם, ולפי הערכה מקצועית, יהפוך לדוגמה ומורה דרך לעולם העיצוב בישראל.

דילוג לתוכן