יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / רשמית: דיזיין סיטי בירושלים הפך למתחם העיצוב הגדול בישראל בו הושכרו למעלה מ-50,000 מ"ר למותגי עיצוב הבית

רשמית: דיזיין סיטי בירושלים הפך למתחם העיצוב הגדול בישראל בו הושכרו למעלה מ-50,000 מ"ר למותגי עיצוב הבית

מתחם עיצוב הבית הגדול בישראל

מספר חודשים לפני הפתיחה הושכרו במתחם העיצוב החדש במישור אדומים כבר כ-50,000 מ"ר על ידי מותגים מובילים מענף עיצוב הבית והפכו אותו לעיר העיצוב הגדולה בעולם, שעוקפת את מיאמי ודובאי. המתחם, ישלב גם WeWork למעצבים ואדריכלים, טרקלין מעצבים, ספריית עיצוב חומרים הגדולה ביותר באירופה, אולם כנסים, מרכז תערוכות, בית מלון בוטיק שיעוצב ע"י דניאל חסון, והודות לשיתוף פעולה עם בנק ירושלים לקוחות יוכלו לקבל מימון במקום לרכישה במתחם. כל זה הם רק חלק ממה שיש לעיר העיצוב להציע כאשר מעל 200 מותגי עיצוב ייקחו חלק בעיר העיצוב שאמורה להוביל את ישראל לרמה העולמית שתרכז תערוכות בינלאומיות.

"לסיים לעצב את הבית ביום אחד": הקונספט הבינלאומי שמייבא מתחם דיזיין סיטי בירושלים אשר מאפשר למשפחות לעצב את הבית ביום אחד ולהיעזר במקום במעצבים ואדריכלים, לבקר במאות חנויות ולקבל מימון ופריסת תשלומים על עיצוב הבית, כבש את רשתות העיצוב והוביל לכך שכשנה לפני פתיחת המתחם כ-50,000 מ"ר מתוך כ-60 אלף מ"ר שבמתחם כבר הושכרו ע"י רשתות מובילות.

דיזין סיטי צפוי למשוך מיליוני צרכנים בישראל מהצפון ועד אילת ונהנה ממקום מרכזי במישור אדומים כשעה מתל אביב. השקעת העתק באזור והעובדה שהמתחם נמצא במרחק של עד כ-20 ד' בלבד ממגוריהם של כ-1.2 מיליון תושבים בירושלים והסביבה הובילו את רשתות העיצוב לפתוח סניפים ראשיים ואולמות תצוגה מפוארים במתחם. "כמעט ואין רשת אחת רצינית לעיצוב הבית שלא חתמה במתחם, החל מרשתות גדולות כמו ד"ר גב, שקם אלקטריק, מחסני חשמל, שבירו ודלתות פנדור ועד למותגי יוקרה כמו NOCOLETTI, Swiss System, BARAMI, Hollandia, מילה גרונייה, מליון כיסאות, MODI, דולצה דיבאני, רוזטו, זאגה, צמר, רנבי ועוד כמאה מותגים נוספים. כל זה מביא את היתרון הרב של המתחם שלראשונה בישראל איך צורך להתרוצץ במספר רב של מתחמים בכדי להגיע לכלל הרשתות. מעצבים שביקרו ומעורבים במתחם מודים שרשתות העיצוב יהיו חייבות לקחת חלק בעיר העיצוב אם הם רוצים להיות חלק ממהפכת העיצוב שתתחולל כאן בפתיחת עיר העיצוב

הדרך של המעצבים והאדריכלים לפתח את הקריירה ולערוך סיור אחד ממוקד עם לקוחותיהם

במתחם העיצוב החדש בירושלים יוקם מתחם העבודה השיתופי הראשון למעצבים ואדריכלים, קונספט שזכה להצלחה גדולה הן בעולמות הטכנולוגיה (מתחמים כמו WeWork) והן בענף המשפטי, כאשר מתחמי בסגנון Partners & Co בת"א מרחיבים את היקף הפעילות שלהם בשנים האחרונות ויוצרים שיתופי פעולה אדירים שמסייעים לעורכי הדין להשיג לקוחות ולפתח את הקריירה.

כיום אחוז גבוה מהצרכנים נעזרים במעצבי פנים ואדריכלים ופעמים רבות התהליך מסורבל ודורש מס' רב של פגישות. המתחם, יאפשר לצרכנים לגשת לעשרות מעצבים ואדריכלים ולהיעזר בשירותם. עבור המעצבים, יספיק ביקור בדיזיין סיטי בלבד הודות לחנויות הרבות שבמתחם, מה שיאפשר להם לקבל הרבה פרויקטים ויחסוך להם זמן יקר. כמו כן, לקוחותיהם יוכלו לקבל מימון במתחם עצמו, מה שפעמים רבות מעכב את התהליך עם הלקוחות.

צפו בהתקדמות בבניית המתחם:

האזור האידיאלי ביותר למגורים, מסחר ותעשייה

בירושלים עד היום חנויות עיצוב הבית היו מפוזרות באזורים שונים ולא היה אף מתחם שריכז עשרות ומאות מותגים לעיצוב הבית במקום אחד. המתחם החדש שישתרע על פני יותר מכ-100,000 מ"ר, מתוכם כ-60,000 מ"ר שטחי השכרה לעסקים, ועוד כ-60 אלף מטר שטחים ציבוריים מעל 1600 מקומות חנייה ומרכז קניות עצום אשר יציע מגוון אדיר של כ-200 חנויות, מתחם מסעדות מפואר ופיאצה שתיבנה בהשראת מלון ונציה המפורסם בלאס וגאס שתאפשר לאורחים ליהנות מצפייה בשייט של מיני גונדולות באגם תוך כדי הסעודה במסעדות.

כמו כן, בשונה מחנויות במרכז העיר אשר סובלות מארנונה גבוהה, דמי ניהול יקרים ומצוקת חנייה, דמי הניהול והארנונה במתחם יהיו זולים משמעותית ממרכז העיר.

 

דילוג לתוכן