יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / הדיאטה של ישראל? יותר מחצי מיליון ישראלים משתמשים בנטור דיאט

הדיאטה של ישראל? יותר מחצי מיליון ישראלים משתמשים בנטור דיאט

דיאטת נטור דיאט - הרזיה

"נעים להכיר":תוספי התזונה של חברת נטור דיאט סחפה אחריה מאות אלפי לקוחות והמון סלבס בישראל ונחשבות למוצר הדגל של 2018 של ישראל אשר פותחו במעבדות צמחי מרפא שבגליל שהצליחו לפתח את השיטה לניהול משקל תקין ולשמור עליה לאורך זמן. 

אחד מכל שלושה ישראלים מחפש במהלך חייו פתרונות להרזיה, חיטוב או שמירה על אורח חיים בריא. שוק מאמני הכושר והדיאטניות נמצא בעלייה חדה בשנים האחרונות כאשר המודעות לשמירה על אורח חיים בריא הפכה לפופולרית במיוחד.

למידע נוסף ורכישה לחצו >> כאן !

בשנה האחרונה מותג ישראלי בשם NatureDiet הפך ללהיט כאשר מאות אלפי ישראלים עוקבים אחר עמודיו העסקיים ברשתות החברתיות. מוצרי החברה אמנם אינם מהווים תחליף לתזונה נכונה ולפעילות ספורטיבית, אך תכולת הסיבים שבמרכיביו, כמו גם הרכב צמחים שהוספו לטבליות, מקנים תרומה ניכרת לעידוד התהליך ולהשגת תוצאות טובות יותר.

מוצרי NatureDiet החלו להימכר גם ברחבי העולם

הערכות של נטור דיאט, אשר נמכרות דרך אתר האינטרנט של החברה, מלוות בתפריט שתוכנן באופן פרטני ע”י תזונאית מקצועית, בהתאם לשאלון עליו עונים המשתמשים במהלך הרכישה. הערכות, סייעו לרבים לרדת תוך חודש אחד בלבד בין 4-8 ק”ג ולנהל אורח חיים בריא יותר.

בחודשים האחרונים “השמועה” על המוצר האטרקטיבי החלה להתפשט גם מסביב לעולם, כאשר מוצרי חברת NatureDiet החלו להימכר גם ברחבי אנגליה וארה”ב. בעמודים העסקיים של המותג, ניתן לראות כי גם סלבריטאים נמנים בין לקוחות החברה ומרוצים מהמוצר.

למידע נוסף ורכישה לחצו >> כאן !

למאמר אודות צמח הסטיביה

דילוג לתוכן