יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / טכנולוגיה / כיצד להיפטר מטחורים בצורה פשוטה? כך הפכו המיקרו-זריקות עם החומר סקלרוטי לטיפול היעיל ובטוח מטחורים

כיצד להיפטר מטחורים בצורה פשוטה? כך הפכו המיקרו-זריקות עם החומר סקלרוטי לטיפול היעיל ובטוח מטחורים

כיצד להיפטר מטחורים

מחקר שיצא לאחרונה מצא כי בארץ, כ-51% מהאוכלוסייה מעל גיל 55 סובלים ממחלת הטחורים, שלחלקם מפריעים בתפקוד היום יומי ופוגעים ברמת חייהם. הטיפול באמצעות מיקרו-זריקות עם החומר סקלרוטי שנעשה ללא כאבים כלל, נחשב לאחד מהטיפולים הקלים והיעילים לטיפול בטחורים ללא ניתוח, ניתן לבצע את הטיפול ברשת מרפאות Sun Clinic. הטיפול נעשה ע"י רופאים מנוסים

הרגלי התזונה בעידן הנוכחי מובילים לכך שאחוז גבוה מהאוכלוסייה סובל מבעיית הטחורים ונכון להיום הטיפולים הניתנים בבתי המרקחת, נרות ומשחות, מאפשרות להקל על הסימפטומים של הטחורים לטווח הקצר אך לא לרפא את המחלה, שמתפתחת עם הזמן.

"הטיפול הייחודי שמטפל בבעיה ואינו כרוך בניתוח עם זמן החלמה ממושך הינו הזרקת חומר סקלרוטי שנעשית ע"י רופא באמצעות מיקרו-מזרקים (קטנטנים), כל זאת ללא כאבים. החומר המוזרק, מסוגל "להדביק" את גושי הטחורים מבפנים, כך שהם מפסיקים לתפקד ואינם מטרידים יותר את הלקוח. מדובר בטיפול פשוט ובטוח", מספרים ברשת מרפאות סאן קליניק.

השיטה, מוכיחה עצמה מזה כ-30 שנה ונחשבת לאחת משיטות הטיפול הפשוטות ויעילות, ניתן לקבל את הטיפול ברשת מרפאות Sun Clinic שבפריסה ארצית.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן