יום שלישי   |   9 יולי    |   
דף הבית / worldwide / הכנסה פסיבית וקבועה במסלול מניב בצורת הלוואה

הכנסה פסיבית וקבועה במסלול מניב בצורת הלוואה

מסלול השקעה הלוואה - R&M

השקעות נדל"ן הן תחום  בעל זוויות רבות עם לא מעט פינות נסתרות, שהופכות את הניווט בו לבעייתי לפעמים. מציאת נתיב ההשקעה הנכון ואת והפירמה הנכונה הם בין הנדבכים הקריטיים המבדילים בין השקעה שתציף אתכם במידע לא רלוונטי, להשקעה משתלמת וכדאית שתבטיח את עתידכם.

השקעות נדל"ן בארצות הברית, במיוחד, נחשבות היום לבחירה המוצלחת בשנים האחרונות. עם שוק גדול ורחב, עם תשואות גבוהות באופן מעשי על התשואות נדל"ן במדינות אחרות ואף על שוק ההון המקומי, התחום הפך לאטרקטיבי במיוחד בשנים שלאחר משבר הסאב-פריים.

הכנסה פאסיבית וקבועה במסלול מניב בצורת "הלוואה"

אבל היום קיימת אפשרות נוספת להשקעה, מעבר לרכישת נכס במחיר משמעותי, המהווה סיכון מסוים – מסלול ההשקעות. השקעה דרך מסלול השקעות מבטיח הכנסה פאסיבית, של ריבית גבוהה וקבועה, כל רבעון. באופן מעשי, מסלול ההשקעות מבטיח הכנסה קבועה שמתעלמת לחלוטין ומתנודתיותו של שווי הנכס, המשתנה כל הזמן. הסכום יהיה קבוע, כל רבעון ורבעון – כמו הריבית שמקבל המלווה על הלוואה.

דוגמא טובה למסלול השקעות סולידי ומשתלם הוא מסלול ההשקעות של חברת הנדל"ן R&M, המנהלת פרויקטים בארץ ובארה"ב בהיקף של מאות מיליוני דולרים, שהכריזה לאחרונה על מסלול השקעות חדש – במסגרתו משקיעים יכולים להשקיע החל מ 50 אלף דולרים  – בתמורה לריבית קבועה מדי רבעון באמצעות צ'קים או בהעברה בנקאית, בהתאם לבחירת המשקיע.

ריבית גבוהה ומשתלמת מהריביות במסלולי ההשקעות והבנקים השונים

במסגרת מסלול ההשקעות החדש של החברה, המשקיעים הופכים לשותפים של אחת מהחברות היזמיות המובילות בפרויקט בניית שכונת וילות ומכירתן ביוסטון שבארצות הברית.

בין השאר, המשקיעים במסלול זה נהנים מביטחונות רבים כגון קדימות בקבלת הקרן והריבית על פני היזם עצמו ועל פני הכנסות החברה בפרויקט. בנוסף, תהליך העברת הכספים לארה"ב מתבצע דרך חשבון נאמנות של בנק לאומי. הריבית, באופן מעשי, הינה גבוהה מאשר הריביות במסלולי ההשקעות הרבים בבנקים ובבתי ההשקעות השונים.

רווח שלא משתנה עם עליית וירידת ערך הנכס

יתרון משמעותי במסלול ההשקעות של חברת R&M הוא העובדה שההשקעה מתפקדת למעשה כהלוואה לחברה היזמית, שמחזיקה בנכס, ובתמורה המשקיעים מקבלים אפיק סולידי שמניב להם תשואה קבועה מראש שלא תלויה או משתנה עם עליית וירידת ערכו של הנכס.

יתרון נוסף הוא ההגנה על ההשקעה. משום שההשקעה היא סוג של הלוואה, המשקיע זכאי לכל ההגנות הניתנות בארצות הברית – לדוגמה – מסמך שיעבוד המקביל "להערת אזהרה בטאבו" המחייב מתן עדיפות למשקיעים בקבלת מלוא הריבית והקרן על פני היזם עצמו, כשותף מלא, בחוד החנית.

דילוג לתוכן