יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / worldwide / לאחר שחתמה על הסכם השקעה עם Sarona Ventures ונבחרה ע"י Intel לבנות פרויקט של Mobileye, הסטארט-אפ הישראלי Build-e ישלים גיוס מהציבור

לאחר שחתמה על הסכם השקעה עם Sarona Ventures ונבחרה ע"י Intel לבנות פרויקט של Mobileye, הסטארט-אפ הישראלי Build-e ישלים גיוס מהציבור

Build-e

חברת הסטארט-אפ הישראלית Build-e תשלים בימים הקרובים גיוס דרך פלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז, במסגרתו תאפשר למשקיעים לקבל מניות תמורת סכום מינימלי של כ-33,000 ₪ בלבד. בחודשים האחרונים חתמה החברה על הסכם השקעה עם קרן Sarona Ventures ונבחרה על ידי ענקית הטכנולוגיה Intel לבנות פרויקט של Mobileye בהיקף של 1.2 מיליארד ₪.

במשך שנים, ענף הבנייה סובל מדרכי עבודה מיושנות וחוסר תקשורת בין קבלנים, ספקים וחברות הובלה שיוצר עיכובים רבים בתהליכי הבנייה ועלויות עתק מיותרות. על פי מחקרים בענף, הפחתה של 1% בעלויות הבנייה יחסכו לענף כולו כ-100 מיליארד דולר בשנה.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Build-e יצרה פלטפורמת מסחר ותקשורת שדואגת לקשר רציף בין כלל הגורמים וחוסכת עלויות רבות לחברות הנדל"ן. החברה, קיבלה במהלך השנים האחרונות מענק מהרשות לפיתוח ירושלים הודות להישגיה ונכון להיום עובדת עם 250 חברות וקבלנים מובילים בענף.

שוק הבנייה בישראל: כ-80 מיליארד ₪ בשנה, בארה"ב: כ-1.2 טריליון דולר בשנה

Build-e נחשבת כיום לאחד מהסטארט-אפים המובילים בתחום ולאחר פיילוט מוצלח במיוחד בישראל, החלה החברה לעבוד בשוק האמריקאי. בשנתיים האחרונות השקיעו בחברה בכירים בתחום הבנייה, בנוסף למענקים שזכתה מרשויות הודות לטכנולוגיה והסכם השקעה שנחתם עם קרן Sarona Ventures. בימים האלו, החברה משלימה גיוס דרך פלטפורמת ההשקעות פיפלביז, המפוקחת ע"י הרשות לניירות ערך. כ-35 משקיעים בלבד יוכלו להצטרף להשקעה.

דילוג לתוכן