יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / טכנולוגיה / הזדמנות השקעה: סטארט-אפ ישראלי מבטיח פיתח קורסי אונליין של אימוני כדורגל שיועברו על ידי כוכבי הכדורגל המובילים בעולם.

הזדמנות השקעה: סטארט-אפ ישראלי מבטיח פיתח קורסי אונליין של אימוני כדורגל שיועברו על ידי כוכבי הכדורגל המובילים בעולם.

2016ִך׳ד׀­±­1/4¾צָ£÷¹דײ¸»ֱ¦vs÷׃±±»×ִֿ

כל ילד חולם ללמוד כיצד להבקיע כמו רונאלדו ולבעוט חופשיות כמו רונלדיניו. סטארט-אפ ישראלי חדש מפתח קורסי וידאו לאימוני כדורגל אותם יעבירו יוסי בניון, ערן זהבי, אלסנדרו דל פיירו והשחקנים המובילים בעולם. הסטארט-אפ, גייס משקיעים אסטרטגיים וכעת מציע למשקיעים פרטיים להשקיע בחברה בתמורה למניות החל מ-100,000 ₪ בלבד.

"החלום של כל ילד": הסטארט-אפ הישראלי Skillset מפתח קורסי וידאו של אימוני כדורגל אותם יעבירו שחקני הכדורגל הגדולים בעולם. בין המדריכים שככל הנראה יעבירו את הקורסים ניתן למנות את כוכב יובנטוס ונבחרת איטליה לשעבר, אלסנדרו דל פיירו, בלם נבחרת איטליה, פאביו קנאברו וכדורגלני עבר מובילים איתם החברה הגיעה להבנות בנוגע להסכמים. בשוק הישראלי יככב הכדורגלן הישראלי יוסי בניון ובשוק הסיני הכדורגלן ערן זהבי יהיה בין המאמנים בתכנית.

לאחרונה גייסה החברה שותפים אסטרטגיים בולטים בעולם הספורט:
הרשת החברתית המובילה בעולם הספורט Playerhunter הפועלת בעשרות מדינות ברחבי העולם ועל פי ההערכות עד סוף השנה תגיע ליותר ממיליון כדורגלנים פעילים וסוכנות כוכבי העל העולמית GLS המייצגת את כוכבי הכדורגל הגדולים בעולם שזה עתה פרשו ממשחק פעיל, ביניהם: אנדרס אינייסטה, פירלו, רונאלדיניו, רונאלדו הברזילאי, רוברטו קרלוס ועוד.

ברחבי העולם ישנם למעלה מ-415 מיליון כדורגלנים.

Skillset יאפשר לראשונה לילדים ושחקני כדורגל פעילים ללמוד טכניקות מהמאמנים והכדורגלנים הטובים בעולם. הקורסים מותאמים לחלוקת הקשב של צעירים ומחולקים על בסיס טכניקות ומודלים לימודיים אישיים וקבוצתיים. בכספי הגיוס, החברה תקים מערך שיעורי טניס, שוק המונה כ-60 מיליון טניסאים ברחבי העולם.

לאחרונה חתמה החברה עם ערן זהבי במטרה להתפתח גם לשוק הסיני, במסגרת ההסכם, זהבי יעביר חלק מהשיעורים בתכנית. החברה צפויה להשלים את הגיוס בשבועות הקרובים ותאפשר למשקיעים להשקיע החל מ-100,000 ₪ בתמורה למניות בחברה או במסלול השקעה באחד מהקורסים והשתתפות בהכנסות מאותו הקורס. החברה מעוניינת לגייס סה"כ כ-1.2 מיליון דולר במסגרת הגיוס הראשוני.

מאמרים נוספים

למידע נוסף:

דילוג לתוכן