יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / קל לעבור למכבי: הצטרפות לקופ"ח מכבי נעשית תוך דקות ספורות עם שמירת הוותק מהקופה וללא תשלום כלל על העברה

קל לעבור למכבי: הצטרפות לקופ"ח מכבי נעשית תוך דקות ספורות עם שמירת הוותק מהקופה וללא תשלום כלל על העברה

למעלה מ-2.5 מיליון ישראלים חברים במכבי, בה 91% מהלקוחות מרוצים יותר מאשר חברי הקופות האחרות. למעלה מ-90% רופאים מומחים, שירותי דיגיטל מתקדמים ורפואה דחופה גם בערבים, סופי שבוע וערבי חג, הובילו את מכבי למקום הראשון בסקר שביעות הרצון של משרד הבריאות שנערך בקרב מבוטחי קופות החולים. כך תעברו קופת חולים ללא עלות ושהוותק מהקופה יישאר אתכם.

שירותי הדיגיטל המתקדמים של מכבי מאפשרים כיום לבצע מגוון שירותים מרחוק, מצפייה בתוצאות בדיקות ובתיק האישי ועד לתקשורת עם הרופא וקבלת מסמכים מבלי להגיע למרפאה. לצד זה, מה שמוביל את מכבי לקופה הצומחת ביותר מדי שנה הם שירותי הרפואה הדחופה, הזמינים גם בערבים, חגים וסופי שבוע והעובדה שלמעלה מ-90% מהרופאים הינם רופאים מומחים.

"אנו חיים בעידן שלאנשים אין זמן להגיע למרפאה, ולכן, שירותי הדיגיטל שלנו מאפשרים להם מגוון רחב של שירותים מרחוק לצד רפואה דחופה גם בשעות הערב", מספרים בענף.

החיסכון של המבוטחים במכבי שירותי בריאות בא לידי ביטוי גם בשירותי הביטוח המשלים "מכבי שלי" עם מגוון רחב של זכויות והטבות ביניהן, טיפולי שיניים משמרים החל מ-34 ₪ בלבד ואימוני כושר ב-25 ₪ בלבד.

כעת, ניתן להצטרף למכבי כשהמעבר הינו ללא תשלום והוותק מהקופה נשמר.

לקבלת ההטבה:

    דילוג לתוכן