שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / טכנולוגיה / החברה הישראלית שתאפשר לילדים ללמוד כדורגל מהכוכבים הגדולים בעולם מגייסת משקיעים

החברה הישראלית שתאפשר לילדים ללמוד כדורגל מהכוכבים הגדולים בעולם מגייסת משקיעים

החברה הישראלית שפיתחה קורסי וידאו לילדים

החלום של כל ילד הוא ללמוד כדורגל מכוכבי העל אותם הוא מעריץ: חברה ישראלית תאפשר לילדים ללמוד כדורגל ולרכוש קורסים המועברים ע"י כוכבי הכדורגל המובילים בעולם. ברחבי העולם ישנם למעלה מ-415 מיליון כדורגלנים ושוק הכדורגל מוערך במאות מיליארדי דולרים בשנה. חלק מהשחקנים שחתמו עם החברה: אלסנדרו דל פיירו, פאביו קנאברו ועוד. הנציגות הישראלית: יוסי בניון וערן זהבי.

איזה ילד לא היה מעוניין ללמוד כדורגל מכוכבי העל אותם הוא מעריץ? בשנים האחרונות קורסי ה-Online תופסים תאוצה בקרב ילדים שמתקשים להתנתק מהמסכים. חברה ישראלית בשם SkillSet תשיק בקרוב קורסים ללימוד כדורגל ומקצועות ספורט פופולריים המועברים ע"י כוכבי הכדורגל המובילים בעולם.

החברה חתמה על הסכם שותפות עם לקוחות אסטרטגיים מובילים, ביניהם: הרשת החברתית המובילה בעולם הספורט, Playerhunter אשר פופולרית בעשרות מדינות ברחבי העולם וסוכנות הכדורגלנים GLS המייצגת כוכבי כדורגל גדולים, ביניהם: אינייסטה, רונאלדו הברזילאי, רונלדיניו, רוברטו קרלוס ועוד.

מספר משקיעים יוכלו לרכוש מניות בחברה בהשקעה של 100,000 ₪

בימים אלו החברה מציעה למשקיעים פרטיים לרכוש מניות בחברה בתמורה להשקעה מינימלית של 100,000 ₪. החברה, זכתה לחשיפה תקשורתית אדירה ופיתחה מודל ייחודי כאשר לראשונה, ילדים יוכלו ללמוד מהכוכבים אותם הם מעריצים. בשנים האחרונות ישנה צמיחה אדירה במספר הילדים אשר רוכשים קורסים אינטרנטיים ולומדים דרך האינטרנט ובתעשייה מעריכים כי הקורסים יהפכו לאטרקטיביים במיוחד הודות לכך שכוכבי העל מעבירים את השיעורים.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן