יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / טכנולוגיה / האפליקציה הישראלית שהמליצה על מסלול ההשקעה שייצר 30% תשואה למשקיעים בשנת 2020

האפליקציה הישראלית שהמליצה על מסלול ההשקעה שייצר 30% תשואה למשקיעים בשנת 2020

אפליקציית רובין לניהול הפנסיה

אפליקציית ROBIN הישראלית המאפשרת ללקוחות לצפות בצורה שקופה ופשוטה בנתוני החיסכון הפנסיוני והביטוחים שלהם ולהשוות מסלולי השקעה, המליצה בשנה שעברה ללקוחות האפליקציה על בחירת מסלול השקעה שצפוי להניב את התשואה הגבוהה ביותר. לקוחות האפליקציה שבחרו במסלול המנייתי נהנו מתשואה של 30%. לאפליקציה החינמית מאות אלפי הורדות בישראל.

אחת מהאפליקציות הפיננסיות הפופולריות ביותר בישראל, ROBIN, "סידרה" ללקוחותיה תשואה של 30% בכך שהמליצה על מסלול ההשקעה של בית ההשקעות מור כבר בתחילת השנה הקודמת. ROBIN, שפיתחה טכנולוגיה בשיתוף הר הביטוח מציגה ללקוחותיה את כל הנתונים הפיננסיים שלהם (פנסיה, ביטוח, קרנות וקופות) ומאפשרת לגלות כספים אבודים או כפל ביטוחים בצורה פשוטה. על פי גורמים בשוק, האפליקציה חוסכת עשרות אלפי שקלים ללקוחותיה.

(להורדת האפליקציה בחינם >>>)

המדינה נותנת הטבת מס של 40% על רווחי הון!

"אחת ההצלחות של אפליקציית ROBIN במהלך משבר הקורונה היא מתן העדכונים ללקוחות בנוגע להטבות השונות המגיעות להם מהמדינה". מספר גורם בכיר בבית השקעות. "למעשה, מדובר באפליקציה החינמית היחידה, שמציגה בצורה פשוטה ושקופה את כלל הנתונים הפיננסיים של הלקוחות גם עבור מי שאינו בקיא בנושא". מוסיף. רובין, זכתה לאורך השנים בשלושה מענקים מטעם הרשות לחדשנות, הגורם הממשלתי אשר משקיע בחברות הזנק מטעם המדינה. האפליקציה, עומדת בתקנות ביטחון המידע המחמירות ביותר וזכתה לאורך השנים במגוון פרסים בתחרויות שונות.

דילוג לתוכן