יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / הכירו את: מיכאל מאיורוב

הכירו את: מיכאל מאיורוב

מיכאל מאיורוב, מי שמכונה באתרי החדשות "הנדלניסט הצעיר" מחזיק בגיל 21 ב-4 דירות הרשומות על שמו בארץ וזאת לאחר עשרות אקזיטים שביצע בשנים האחרונות על נכסים בבאר שבע שנמכרו בעשרות אחוזים מעל למחיר שרכש אותם. בקרוב, צפוי להוציא מאיורוב את קורס הנדל"ן הדיגיטלי שלו,"הקורס יקח אתכם יד ביד מהצבת המטרה דרך כתיבת תכנית ברורה ועד תכנון הפרטים הקטנים ויכניס אתכם לעולם הנדל"ן, בקורס תלמדו את השיטה הייחודית של מכללת אינדיגו אשר תלווה אתכם אל העסקה הראשונה שלכם גם אם אתם ללא הון עצמי כלל!" מספר מאיורוב.

 

מיכאל מיורוב - יזם נדלןפרופיל אישי: בן 21, מנכ"ל ובעלים של חברת INDIGO – השלב הבא בנדל"ן.

הגיל בו רכש דירה ראשונה: 19, דירה בעיר באר שבע בסכום של כ-475,000 ₪ אותה מכר לאחר חודשיים ושבוע ב – 700,000 ₪ ואז התחיל להגדיל כמויות ולרכוש נכסים באזור הדרום.

רקע: ללא רקע אקדמאי. בילדותו נהג לקרוא ספרים של איילי נדל"ן גדולים כמו דונלד טראמפ, רוברט קיוסאקי, גראנד קרדון ורוברט שמין במהלך היותו מלצר בבית קפה בים המלח.

כדאי לדעת: לאחר 4 שנים מוצלחות בהן רכש כמות של דירות, ביצע עשרות עסקאות נדל"ן וליווה משקיעים להשקעות עם תשואות של כ 15% ומעלה. וכל זאת כמעט ללא הון עצמי כלל (חלק מהדירות מכר), ישיק בקרוב מיכאל מאיורוב את קורס הנדל"ן הדיגיטלי שלו אשר מבוסס על "שיטת הנדל"ן וארגז הכלים" של איילי הנדל"ן הגדולים, אשר חקר במשך שנים.

במהלך עסקאות הנדל"ן ייצר מאיורוב את "יומן ההצלחה של משקיע חכם" שהפך לפופולרי במיוחד ותוקשר באתרי החדשות השונים, יומן בן כ- 154 עמודים בו הוא מציג את כלל העקרונות והאסטרטגיות לעסקאות נדל"ן מוצלחות ורווחיות, בהן רווח אשר נע בין 80,000 ש"ח – 140,000 ש"ח ולפעמים אפילו יותר.

תארים ופרסומים בתקשורת:

סיפורו של מאיורוב פורסם במגוון אתרי תקשורת, ביניהם, פורטל Walla, אתר ביזפורטל ואתר Mynet באר שבע. לאורך השנים, כינו אותו בשוק הנדל"ן כ "הנדלניסט הצעיר", הודות לכך שהצליח לייצר עסקאות נדל"ן כמעט ללא הון עצמי כלל ונהנה מרווחיות עסקאות "אקזיט" / "פליפ" מוצלחת, בהן מכר דירות ברווח גבוה לאחר מספר חודשים ספורים.

בכתבה באתר Bizportal נבחר לרשימת אנשי השנה של ענף הנדל"ן.

טיפ קטן לרוכשי הדירות: "ברכישת הדירה שלכם תנהגו בדיוק כפי שהייתם נוהגים במידה ותיגשו לקנות רכב ב "יד 2" או בכל מקום אחר : עשו את כלל הבדיקות כפי שהמוסך עושה, בחנו עשרות עסקאות שונות וערכו "מפת נכסים" שתציג לכם את המחירים של כל נכס,יתרונותיו וחסרונותיו. וכך, תוכלו לגשת למשא ומתן עם בעלי הנכס ותוכלו לרכוש את הדירה המתאימה עבורכם במחיר האטרקטיבי ביותר."

כמובן מי שירצה לקחת את הנדל"ן צעד קדימה , ממליצים לעקוב אחר ההשקה של הקורס – משקיעי האינדיגו – קורס אשר יקח אותך יד ביד מהצבת המטרה דרך כתיבת תכנית ברורה ועד תכנון.

קורס משקיעי הנדל"ן של אינדיגו

דילוג לתוכן