יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / טכנולוגיה / לקראת הכניסה לחוק? יזמים וחברות נדל"ן יוכלו להצטרף ללא עלות למערכת Home Connex במהלך החודש הקרוב

לקראת הכניסה לחוק? יזמים וחברות נדל"ן יוכלו להצטרף ללא עלות למערכת Home Connex במהלך החודש הקרוב

המערכת החדשה לחברות הנדל"ן
בשבוע שעבר פורסם ב-Ynet על המערכת החדשה Home Connex שנועדה להגן על רוכשי הדירות בפרויקטים נדל"ניים. ההערכות בשוק הן שהמערכת תיכנס לחוק בעתיד ותחייב את הקבלנים להצטרף לשירות ששומר על שקיפות עם הצרכנים. המערכת הודיעה היום כי תאפשר בחודש הקרוב לחברות להצטרף ללא עלות לשירות, שמעניק לחברות הנדל"ן מערכת טכנולוגית לתקשורת עם הרוכשים, אפשרות להחתמה דיגיטלית על חוזים, הצגת דו"חות בצורה מפורטת ועוד. גינדי, אבני דרך וכמה מהחברות הגדולות בישראל כבר הצטרפו.

אפליקציית Home Connex, שתחילה הוקמה במטרה להוזיל לחברות הנדל"ן את עלויות התקשורת מול הלקוחות, האפשרות להחתים דיגיטלית את הדיירים על טפסים ולחסוך כוח אדם רב, הפכה לפופולרית במיוחד בקרב עשרות אלפי רוכשי דירות שדורשים כיום מחברות את המערכת. בשוק מעריכים, כי השימוש במערכת ייכנס לחוק בשנים הקרובות והוא למעשה שומר על שקיפות ודרך תקשורת עם חברת הנדל"ן.

בחודש החולף נאספו אלפי פניות מצד רוכשי דירות בפרויקטים ברחבי הארץ, בבקשה לדרוש מחברת הנדל"ן בה רכשו את הדירה להצטרף למערכת. קבוצות משקיעים הודיעו בקבוצות ה-Whatsapp הפנימיות שלהן, כי מעתה דירות להשקעה ירכשו רק במידה והחברות עובדות עם המערכת. בעלי Home Connex, הודיע כי השירות יינתן בחינם לחברות נדל"ן במהלך החודש הקרוב.

 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן