יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / הכירו את / הכירו את: דניאל קוגלר – מייסד SeedBiz

הכירו את: דניאל קוגלר – מייסד SeedBiz

דניאל קוגלר, יזם, ממייסדי זירת האופנה פשנגה – קניון ומגזין אופנה אינטרנטים ובעלים ומנכ"ל כיום בחברת Seedbiz גוף המספק פתרונות 360 עבור עסקים וסטארט-אפים ישראלים ומלווה עשרות לקוחות בשלבים שונים. חתום על עסקאות וחיבורים מוצלחים, סידביז נכנסה שותפה באמצעות השקעות שביצעה בשנה החולפת.  לאחרונה, עמוס טלמור, יזם ואחד האנג'לים היותר מוכרים בישראל הבין את הפוטנציאל ונכנס כשותף בחברה ויהיה חלק ניכר בליווי היזמים בעיקר בהתפתחות המכירות לשווקים בינלאומיים.

דניאל קוגלר - מייסד סידביז

שנת הקמת החברה: 2019.

כתובת אתר החברה: www.seedbiz.co.il

פרופיל אישי: נשוי.

תפקיד בחברה:

בעלים, מנכ"ל, יזם ובעל מספר עסקים, מומחה לניהול, בניית אסטרטגיה וגיוס הון. הוביל גיוסי הון רבים, ניסיון רב בניהול אופרציות וסדר ארגוני.

קצת על החברה:

Seedbiz הינה החברה היחידה בישראל המעניקה ליזמים את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. כיום, החברה מלווה עשרות לקוחות בשלבים שונים. לחברה שיתופי פעולה עם גופים גדולים בארץ אשר משלימים את הפתרונות של סידביז וגורמת עוד יותר ערך מוסף עבור היזם והפרויקט.

מוצרי החברה:

לחברה שירותים רבגוניים והיא מתאימה את עצמה לכל יזם ופרק הזמן הנתון של המיזם, סידביז מתמחה ב"לקיחת" יזם/ית בשלב רעיון ולהעביר אותו תהליך התפתחות עסקית ואישית לעבר אבני הדרך החשובות מאוד במיוחד בשלב התחלתי. החברה יצרה את חבילת "מרעיון למיזם". הלקוחות מגיעים לחברה עם רעיון, הרעיון מאופיין יחד עם הצוות של Seedbiz אשר הינה החברה היחידה מסוגה בישראל אשר מלווה את היזם/ית גם לאחר אספקת החומרים וכל זאת על מנת לוודא שהיזם "בשטח" פועל על פי התכנית שהתגבשה. החברה ממוקצעת בליווי הן יזמים טכנולוגים והן יזמים שיזמו מוצר.

צוותי הנהלה נוספים:

ניצן פלג, יזם, ממייסדי זירת האופנה פשנגה – קניון ומגזין אופנה אינטרנטים  יחד עם דניאל.

כתבות ופרסומים בתקשורת: לאורך השנים מספר ערוצי תקשורת סיקרו את פעילות פשנגה ואת פעולות השיווק של החברה, בין היתר, צירופה של כוכבת הריאליטי קסניה טרנטול כפרזנטורית של הפלטפורמה.

בריאיון לאתר "ישראל היום" סיפרו קוגלר ושותפו פלג כיצד התחילו ועל התהליך שהוביל אותם לחברות – לכתבה

באתר האינטרנט של החברה העניק קוגלר 10 טיפים שיגרמו לכם להיות מנכ"לים טובים יותר – לכתבה.

 

 

דילוג לתוכן