יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / הכירו את / הכירו את: בן טויל

הכירו את: בן טויל

 קבוצת טויל הפכה מעסק משפחתי קטן לחברת ענק המתמחה ביזמות, בניה ושיפוצים אשר עובדת כיום עם המגזר הפרטי והציבורי. לחברה, 2 סניפים בישראל (בראשון לציון ובבת ים) ובמהלך השנה הקרובה צפויה להקים מחלקה גדולה יחד עם SeedBiz המתמחה בליווי ואיתור מוצרים מתחום הבניה, ברובם מוגני פטנט, ותתעסק בהנדסה, ייצור ומכירות מוצרים חדשניים בשוק. ריאיון עם מנכ"ל הקבוצה – בן טויל

בן טויל

 

פרופיל אישי: נשוי + 1, מנכ"ל ובעלים של קבוצת טויל.
התמקצעות בנושא יזמות נדל"ן, חשמלאי מוסמך ובעל רישיון תיווך מקרקעין.

על החברה:

  1. שנת הקמה – 2014
  2. כתובת אתר החברה – www.twill-group.co.il
  3. כתובת סניפי החברה – לזרוב 33, ראשון לציון / החשמונאים 56, בת ים
  4. טלפון מחלקת לקוחות – 050-7363535
  5. כתובת דוא"ל מחלקת לקוחות – [email protected]

כדאי לדעת – בן במהלך כהונתו כמוביל קבוצת טויל הפנים שעולם ההייטק ועולם הבניה חייבים להתחבר, יחד עם חברת סידביז (גוף המספק פתרונות 360 ליזמי סטארטפ) השניים יקימו במהלך 2021 מחלקה גדולה שתתמחה בליווי ואיתור מוצרים מתחום הבניה, ברובם מוגני פטנט ותתעסק בהנדסה, יצור ומכירות מוצרים חדשניים שישדרגו ויועילו לעולמות הבניה והנדל"ן.

"כל חברה שהיא ב2020 צריכה להפנים שהיא חייבת מחלקת חדשנות, לא כל חברה יש לה את האמצעים לכך, יחד עם סידביז שמומחים בשוק הסטארטפ בישראל בשילוב התמחותינו בתחום הבניה נגרום ליזמים צעירים מהתחום לפרוץ קדימה עם מוצרים חדשניים תוך ליווי צמוד וקירוב מימון לכל פעילות.

אודות החברה – קבוצת טויל הוקמה בשנת 2014 בתור עסק משפחתי אשר בפיקוד בן התרחב לעסק גדול המתעסק ביזמות, בנייה ושיפוצים. כיום קבוצת טויל מבצעת את כל סוגי העבודות, מבצעת יזמות נדל"ן ומעניקה תחת קורת גגה את כל הפתרונות הנדרשים לאזרחי מדינת ישראל הקשורים בעולמות הבניה. החברה מתעסקת בחידוש נכסים למגזר הפרטי והציבורי בין היתר השבחת נכסים פרטיים של החברה ונכסים של לקוחות ומשקיעים. כיום קבוצת טויל בהובלת בן בעיצומו של פיתוח טכנולוגי שלטענתו ישנה את דפוס החשיבה וההתנהגות בעולם הבנייה בעידן 2020.

מוצרים ייחודיים של החברה / מוצרים מובילים של החברה – קבוצת טויל מספקת את כל השירותים הנחוצים בעולם הבניה והנדל"ן, החברה מספקת פתרונות 360 לכל אזרח או גוף עסקי שרוצה לקבל מעטפת מלאה ופתרונות בכל הקשור לנראות העסק או הבית שלו.

שותפים בצוות ההנהלה – בר טויל, בעלים משותף ומנהל הפרויקטים של קבוצת טויל. בר הינו הנדסאי בניין ומומחה למערכות מיזוג אוויר לקניונים ומוסדות ציבוריים. בר בעל ניסיון של למעלה מ10 שנים בתחום.

מהתקשורת: מאמר של בן טויל – מדוע להיכנס דווקא עכשיו לתחום הבנייה.

דילוג לתוכן