יום רביעי   |   21 פברואר    |   
דף הבית / הכירו את / רחלי אלפרוביץ מנכ"לית REALYA בית השקעות לקרנות נדל"ן

רחלי אלפרוביץ מנכ"לית REALYA בית השקעות לקרנות נדל"ן

שנת הקמת החברה: 2016

פרופיל אישי: עורכת דין במקצועה, שימשה בעבר כיועצת משפטית וסמנכ"לית משפטית בחברות ציבוריות ופרטיות בינלאומיות מהמובילות במשק. בעלת ניסיון של למעלה מ-17 שנה בשוק ההון, התמחות ברגולציה, מו"מ, מיזוגים ורכישות. בעלת תואר ראשון ושני במשפטים ותואר שני בכלכלה.

כדאי לדעת: רחלי אלפרוביץ נבחרה לרשימת 40 הצעירים המבטיחים של מגזין גלובס בשנת לשנת 2018, ואף נבחרה להיות נציגתם ואף הרצתה בוועידת ישראל לעסקים של גלובס.

קצת על חברת REALYA: בית השקעות נדל"ן המתמחה  בנדל"ן בארץ ובארה"ב, עם התמחות מיוחדת בסגמנט נדל"ן של דיור מסובסדייחודי מסוג Section 8. החברה, עמדה בכלל הסטנדרטים המחמירים של הרשות הפדרלית בארה"ב וכיום אחת מהקרנות היחידות שמשקיעה בתוכניות הממשלתיות האמריקאיות, תוכנית Section 8, שהוקמה שנוצרו במטרה למיגור למגר את בעיית הדיור לשכבות זכאיות בארה"ב. במסגרת התוכניות, הממשלה משלמת כ-80% מהשכירות לבעלי הנכסים כאשר הדיירים בתוכנית משלימים את ה-20% הנוספיםהנותרים. עובדה בסיסית זו, הופכת את סגמנט הנדל"ן הייחודי הזה לאחד מהבטוחים והסולידיים עבור משקיעים.

כיום, ריאליה מנהלת למעלה מ-1,200 נכסים תחת סגמנט הדיור המסובסד. ריאליה, אינה גוף מתווך, אלא גוף שיוזם, משקיע ומנהל את ההשקעות בעצמו. לחברה למעלה מ-1,000 משקיעים ישראלים פעילים. 

מוצרים ייחודיים של החברה: החברה מאפשרת השקעות מסוג IRA ומשקיעים בחברה יכולים להשקיע את כספי הפנסיה קופות הגמל והכספים בקרנות ההשתלמות בנדל"ן אמריקאיבקרנות השונות של ריאליה.

אנשים נוספים בחברה:

נשיאת החברה – – דלית בראון, ניהלה בעברה חברות ציבוריות ופרטיות ומכהנת כיום במועצת המנהלים של כמה מהתאגידים הגדולים בישראל. בעלת תואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א, LLM מאוניברסיטת אנגליה ותואר B.Sc בהנדסה, תעשיה וניהול מהטכניון שבחיפה.

סמנכ"לית משקיעים – – ג'ודי גרוסמן, עסקה בתפקידים ניהוליים בכירים בחברות ציבוריות וקמעונאיות מהגדולות במשק, עם התמחות בניהול חוויית שירות, שימור ושירות לקוחות. ובתפקידה האחרון הייתה חברת מטה ההנהלה העולמי של בית השקעות גלובלי אשר הייתה ממקימיו.

אתר החברה: http://www.realya.co.il/

 

דילוג לתוכן