יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / היתרונות בשכירת משרד יוקרתי במיקום הנכון

היתרונות בשכירת משרד יוקרתי במיקום הנכון

zuz יועצי נדלן - תיווך

חשבתם שחללי עבודה משותפים השתלטו על תחום השכרת משרדים בתל אביב? טעות. אין תחליף למשרד שכור משלכם כאשר יש לכם מטרות ברורות ורצון להצליח

נהוג לחשוב שהטרנד העכשווי בשכירת משרדים הוא החלל מציאת שולחן ופינה משלכם בשטחי עבודה משותפת, גם כי אתם לא מחויבים לשום דבר וגם כי אנשים מעדיפים את המפגש הבלתי אמצעי עם עצמאים אחרים. אלא שהמציאות מלמדת שעוד ועוד פירמות ובעלי עסקים מעדיפים למצוא משרדים להשכרה שעונים יותר על הצרכים המדויקים שלהם, במקום לקנות משרד או את הזכות לשבת במקום שאין לכם שליטה בתנאיו. 

לפי הנתונים שהצטברו במשרד zuz יועצי נדל"ן, מה שמפתיע יותר הוא שלמשרד שכור במגדלים יוקרתיים כמו מגדל מידטאון, מגדל עזריאלי שרונה או מגדלי הארבעה יש אפילו יותר ביקוש ממשרדים במקומות שנחשבים עממיים יותר. יש לזה כמה סיבות והן מהוות שיקולים נכבדים בבואכם לבחור את המשרד הבא שלכם.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

אמר מי שאמר שאין תחליף לבחירת הלוקיישן, ולמרבה המזל יש מי שכבר עשו חצי מהעבודה והקימו בתל אביב מגדלים מרהיבים במיקום נחשק ואסטרטגי. מטבע הדברים, בגלל מיקומם והסטנדרטים הגבוהים שלהם הם מרכזים את כל אנשי המקצוע המובילים בכל תחום. כעת, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הפירמה המובילה שמשכירה לכם משרד שכור בשטח ובתנאים שרצויים לכם, כדי ליהנות מכל מה שמיקום נכון ויוקרתי עושה למענכם. כל זאת, כמובן, גם מבלי שתצטרכו להשקיע כסף בפרסום. בין אם אתם רק מתחילים בתחום שלכם או כבר ותיקים, השהות לצד השמות האלה תחת קורת גג אחת, ועוד במקום שנהנה ממוניטין, הוא השיקול הראשון במעלה לבחירת משרדים להשכרה דווקא בהם. 

שכירת משרד היא צעד פרקטי יותר

שכירת משרד באזור תל אביב נחשבת לבחירה פרקטית ונבונה יותר גם מסיבות טריוויאליות של תמורה עבור השקעה של זמן וכסף. אם אינכם מצויים בתחום הנדל"ן וחסר לכם ידע בניהול נכסים או בחירתם, על אחת כמה וכמה שלא תוכלו להקדיש את המשאבים הנחוצים למכירת המשרד הישן או קניית חדש, כאשר תרצו להתרחב או לעזוב למשרד אחר. מנכ"לי חברות אומרים בפירוש שזהו שיקול חשוב בשכירת משרד, משום שכל מה שנותר להם לעשות זה לשכור מקום מוכן ומעוצב לפי טעמם, או לשכור רק מעטפת ולהשקיע בעיצוב המקום לפי צורכיהם. 

היתרון הברור הוא לא רק השקעה מינימלית במשרד עצמו, אלא גם השבחת נכס עבור המשכיר שישמח תמיד ללכת לקראתכם, כשזה משרת גם אותו. הגמישות היא שיקול חשוב מאוד בעולם העסקים הדינמי הישראלי ואין תחליף לחופש שאתם מחפשים לעצמכם גם כשאתם שוכרים משרד לשנים רבות כדי להבטיח יציבות.

נטוורקינג יוקרתי – יש עם מי לעשות עסקים

נטרווקינג בישראל הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות עסקים ולהיעזר אחד בשני. ישראלים אוהבים לעבוד עם אנשים מוכרים וגם לגמול להם טובה, כך שהאינטנסיביות של השכנות באותו בניין מועילה ויעילה. בישראל זה חיוני במיוחד משום שזה מקצר תהליכים ומתאים לאופי הישראלי לפעול כאן ועכשיו מבלי לחכות לבירוקרטיה שתעשה את שלה. זה מה שמבדיל אותנו ממדינות אחרות שמנסות להיות נועזות כמונו וזה הסוד של ההצלחה הישראלית – פשוט להתחבר ולעשות.

עובדה היא שכאשר מרוכזים במקום אחד כל הגורמים החשובים והמובילים בכל תחום, הם נגישים יותר לכל מי שצריך אותם. שכנות עסקית באותו מגדל עם חברות ביטוח, עורכי דין, חברות ייעוץ ורואי חשבון מובילים בתחומם עוזרת הרבה יותר לא רק להגיע אליהם ולעניין אותם בעסקים משותפים, כי אם גם ליהנות מההילה היוקרתית שדבקה בהם. פירמה טובה נצמדת לפירמה טובה אחרת ויחד הן הופכות לכוח משמעותי שנותן לבניין שמשכיר להן משרדים את החותמת הנחוצה.

דילוג לתוכן