יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / אושר לפרסום: מספר מצומצם של משרדים קטנים יימכרו בפרויקט הענק בצריפין

אושר לפרסום: מספר מצומצם של משרדים קטנים יימכרו בפרויקט הענק בצריפין

אילה טאוורס - המתחם החדש של גוש דן

לא רק לחברות ענק: חברת אילה אגם שאחראית על בניית המגדלים המרכזיים בפארק צריפין החדש תמכור מספר מצומצם של משרדים קטנים לבעלי הון עצמי של 185,000 שקל בלבד. המשקיעים צפויים ליהנות מ-8%-10% תשואה בשנה. "מדובר בבשורה למשקיעים הקטנים, שיוכלו לקנות נכס מניב במיקום מבוקש – בדיוק כמו שחברות הענק עשו בשנים האחרונות". למעלה מ-90% מהמשרדים בפרויקט כבר נמכרו
"הטירוף סביב פארק צריפין": לאחר שפורסם באתר וואלה כי למעלה מ-90% מהמשרדים במגדלים המרכזיים בצריפין נמכרו, הודיעה אילה אגם כי תציע למכירה משרדים קטנים להשקעה לבעלי הון עצמי של 185,000 ₪ בלבד, בפארק העסקים החדש שצפויים לבקר בו למעלה מ-100,000 ישראלים מדי יום.

תוכניות הענק במתחם צריפין, שבמשך שנים שימש כבסיס צבאי מפואר, צפויות להפוך אותו לפארק העסקים המבוקש ביותר בגוש דן – ובשוק מעריכים כי מחירי הנדל"ן בפארק צפויים לזנק עם פתיחתו. לצד פארק העסקים, ייבנו עשרות אלפי יחידות דיור חדשות ומגוון מסעדות וחנויות.

הזדמנות לקנות משרדים במחיר נמוך וליהנות מעליית ערך תוך מספר שנים

גורמים בענף טוענים כי הנכסים המסחריים בפארק העסקים החדש מזכירים את נכסי המגורים בעיר באר שבע של לפני כמה שנים, כשבתוך שנים ספורות זינקו בעשרות אחוזים. "כיום יש אפשרות לקנות משרדים במחיר של 7,350 שקל למ"ר בלבד, והצפי הוא שעם פתיחת הפארק המחירים יזנקו בעשרות אחוזים והמשקיעים ייהנו מעליית הערך", מספר גורם בענף.

מחירי השכירות במגדלים המרכזיים צפויים לשקף תשואה של כ-8%-10% בשנה, מהתשואות הגבוהות בישראל. לפי גורמים באילה אגם, רק מספר מצומצם של משקיעים יוכלו לרכוש משרדים בגדלים קטנים של 65 מ"ר ומעלה.

דילוג לתוכן