יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / השקעות / Tel Mond Collection: דירות גן, דופלקסים וקוטג'ים בתל מונד יימכרו מ-4.95 מיליון ₪ בלבד

Tel Mond Collection: דירות גן, דופלקסים וקוטג'ים בתל מונד יימכרו מ-4.95 מיליון ₪ בלבד

תל מונד, נחשבת לאחת המושבות הטובות ביותר למגורים המציעה חיים "כפריים" עם פרדסים ליד הבית לצד מרחק של כרבע שעה בלבד מרעננה, כפ"ס והרצליה. בית הספר בו לומדים במושבה הוא עם האחוז הגבוה ביותר של תלמידים הניגשים ל-5 יחידות בגרות במתמטיקה וכ-11 תלמידים מדי מחזור מתגייסים לקורס טייס. הפרויקטים החדשים, יציעו לדיירים לגור במיקום הטוב ביותר במושבה ובמרחק הליכה מהסופר, בית הספר והמרכז המסחרי.

איכות החיים יוצאת הדופן שמציעה תל מונד, הובילה סלבריטאים לצד בכירים במגזר העסקי לעבור למושבה בשנים האחרונות, שנמצאת במרחק של כרבע שעה בלבד מהרצליה, כפ"ס ורעננה ובה התיכון הטוב בישראל. האוכלוסייה האיכותית במושבה לצד העובדה שמבין כל המושבות היא "הקרובה ביותר לתל אביב", הפכו אותה למבוקשת במיוחד בשנים האחרונות.

"תל מונד עונה על החלום של כל משפחה לגור במושב אך קרוב למרכז", מספרים בשכונה. "הילדים נהנים משפע של שטחים ירוקים, פרדסים ואפשרות ללכת ברחובות כמו בקיבוץ וההורים נהנים מקהילה איכותית, מוסדות החינוך הטובים בארץ וקרבה למרכזי התעסוקה".

בימים אלו ישנם ימי מכירות של Tel Mond Collection בהם יימכרו דירות גן, דופלקסים וקוטג'ים פרטיים מ-4.95 מיליון ₪ בלבד. לקוחות ייהנו ממגוון הטבות לצד אפשרות לבקר באזור. חלק מהנכסים לכניסה מידית ובחלקם האכלוס בעוד כ-4-10 חודשים.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן