יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / חברת צרפתי צבי ובניו מקימה את אחד ממתחמי המשרדים החדשניים בישראל בפארק המדע החדש – נס ציונה

חברת צרפתי צבי ובניו מקימה את אחד ממתחמי המשרדים החדשניים בישראל בפארק המדע החדש – נס ציונה

1

לצד חברות ההייטק המובילות, ביניהן, אלביט ו-HP, חברת הנדל"ן צרפתי צבי ובניו מקימה קומפלקס יוקרה שיציע מתחם משרדים, בילוי, פנאי וקניות. החברה תעביר את כלל משרדי החברה לפרויקט החדש ולכן החברה הקצתה למכירה 5 קומות בלבד וכמעט כלל המשרדים נמכרו. הדיירים ייהנו מחדרי ישיבות משותפים, משרדים מרהיבים עם תקרות גבוהות, חניות אורחים וגישה לכלל צירי התנועה המרכזיים והרכבת. משרדים, נמכרים לבעלי הון עצמי של 150,000 ₪ בלבד ולאור הביקוש בקרב שוכרים, החברה מוכנה להתחייב על שכירות למשך שנה שלמה

פרויקט Embassy, מציע את מתחם המשרדים המפואר ביותר בפארק המדע החדש בנס-ציונה-רחובות, וזוכה לביקוש רב  בקרב חברות רבות . צרפתי צבי ובניו, החברה הציבורית שנסחרת בבורסה הודיעה שגם היא תמקם את משרדי החברה במתחם החדש ולאור הביקוש לשכירות החברה תתחייב למשקיעים על שנה שלמה של שכירות.

פרויקט Embassy, יציע שילוב של מתחם משרדים, בילוי, פנאי וקניות בו צפויה תנועה רבה של אנשים. הפרויקט, צפוי להיות הפרויקט המרכזי בפארק המדע החדש ונבנה בעיצוב נקי, חדשני ואלגנטי. הפרויקט יכלול חדרי ישיבות משותפים בכל קומה לשימוש חופשי של דיירי הפרויקט, לובי ממש כמו במלון, תקרות גבוהות של 3.4 מ' גובה וחניון אורחים.

"אנו גאים לחדש את פארק המדע המפורסם ולבנות את פרויקט הדגל במתחם", מספרים בחברה. "ישנם מעט מאוד משרדים שהוקצו למכירה לעומת ביקושים גבוהים לשכירות, מה שמאפשר לנו להתחייב למשקיעים לשכירות למשך השנה הראשונה".

לחילופין, הרוכשים אשר ירכשו לשימוש עצמי ואינם מעוניינים להשכיר את הנכס, יוכלו לקבל הטבת ריבית כך החברה תממן עבורם את הריבית על ההלוואה עד האכלוס", מוסיפים בחברה. 14 המשרדים האחרונים יימכרו לבעלי הון עצמי של 150,000 ₪ ומעלה כאשר מחירי המשרדים הינם החל מ-13,300  ש"ח למ"ר בלבד.

הבניה בעיצומה, קיים היתר בניה וליווי בנקאי והמסירה בעוד פחות משנתיים

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן