יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / תוך שבועיים בלבד: 50% מיחידות הנופש במלון הישראלי הראשון בזנזיבר נמכרו!

תוך שבועיים בלבד: 50% מיחידות הנופש במלון הישראלי הראשון בזנזיבר נמכרו!

בית מלון בזנזיבר - RM GROUP

קבוצת הנדל"ן הישראלית RM GROUP הודיעה לפני שבועיים על הקמת בית מלון בוטיק באי התיירותי זנזיבר בשיתוף סגן נשיא התאחדות המלונאות בישראל, אבי אגאג'ני. תוך כשבועיים בלבד 50% מהחדרים במלון כבר נמכרו. כך תצטרפו להשקעה ותרכשו יחידת נופש משלכם עם צפי לתשואה שנתית גבוהה במיוחד בהשקעה של 150,000 דולר בלבד.

אחת מעסקאות הנדל"ן שתפסו במהלך השבועיים האחרונים את הכותרות היא בניית בית המלון של ענקית הנדל"ן הישראלית RM GROUP באחד מהאיים היפים ביותר בעולם – זנזיבר. החברה, שמנהלת נכסים בשווי של כ-120 מיליון דולר ברחבי העולם, איתרה הזדמנות יוצאת דופן בזנזיבר, אי שנהנה מצמיחה אדירה בתיירות ויש בו מחסור בחדרי מלון.

על פי ההערכות, המשקיעים במלון הרוכשים יחידה בבעלות ישירה בטאבו, יחזירו את הקרן תוך תקופה של 5.5 שנים בלבד וצפויים ליהנות מתשואה שוטפת גבוהה מכלל מכלל הכנסות המלון, נוסף לחופשה שנתית בת שבוע במלון. במסגרת הפרויקט, החברה ויזם וסגן נשיא המלונאות בישראל, מר אבי אגאג'ני, יהיו אחראים על התפעול השוטף של בית המלון ומשקיעי החברה יקבלו קדימות בקבלת הכספים על פני החברה, שמשקיעה גם היא באותם התנאים של המשקיעים ותחזיק ב-25% מיחידות המלון, דבר היוצר זהות אינטרסים בין הצדדים.

החברה צפויה להשלים את הגיוס תוך פחות מחודש

העסקה האטרקטיבית הובילה אלפי ישראלים להתעניין ברכישת יחידות הדיור במלון ותוך שבועיים בלבד נמכרו 50% מהחדרים במלון. במהלך החודש הקרוב צפויה החברה למכור את כל היחידות במלון.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן