יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / המלון הישראלי הראשון בזנזיבר: הפרויקט שמאפשר לכם ליהנות מתשואה שוטפת מהגבוהות בתחום הנדל"ן ובעלות במלון על חוף הים היפה ביותר בעולם

המלון הישראלי הראשון בזנזיבר: הפרויקט שמאפשר לכם ליהנות מתשואה שוטפת מהגבוהות בתחום הנדל"ן ובעלות במלון על חוף הים היפה ביותר בעולם

השקעה בבית מלון בזנזיבר - RM GROUP

ענקית הנדל"ן הישראלית, RM GROUP מציעה למשקיעים להצטרף לפרויקט מלונאות מניב באחד מהאיים הפופולריים ביותר בעולם – זנזיבר. באי, שמושך מיליוני תיירים מדי שנה יש מחסור במלונות ויחידות נופש לצד גידול של מאות אחוזים מדי שנה במספר התיירים מכל רחבי העולם. הכירו את הפרויקט שמציע לכם דירת נופש מניבה משלכם בהשקעה של 150,000 $ בלבד.

RM GROUP רכשה לאחרונה שטח בחוף הפופולרי ביותר בזנזיבר לבניית בית מלון בשיתוף פעולה ייחודי עם היזם וסגן נשיא התאחדות המלונאות בישראל, מר אבי אגאג'ני מרשת A.A HOTELS. בימים אלו החברה מציעה למכירה 39 יחידות במלון -ריזורט באחד מהאיים היפים ביותר בעולם בהשקעה של החל מ- 150,000 דולר בלבד.

על פי ההערכות, המשקיעים יחזירו את קרן ההשקעה תוך כ-5 שנים בלבד מתחילת הפעילות של המלון וצפויים ליהנות מתשואה שוטפת גבוהה במיוחד מהשכרת היחידות.

"אחת לעשור מגיעה הזדמנות לתפוס מחירי שוק בצמיחה, טרם העליה הגדולה" – זנזיבר נהנית מגידול בתיירות הנכנסת של עשרות אחוזים בשנה לעומת עלייה של 5% בלבד במספר היחידות שנבנות באי.

מתן פרטמן, מנכ"ל משותף של קבוצת RM מספר כי "ההשקעות שמניבות את התשואות הגבוהות ביותר הן שמתבצעות באזורים שרק מתחילים לצמוח. מי שרכש דירה בארה"ב ב-2008 נהנה מתשואה של מאות אחוזים. כך קרה גם בב"ש, כאשר המשקיעים שרכשו דרכינו דירות ב-2012 הרוויחו כבר מאות אלפי שקלים מעליית השווי של הדירה, מעבר להכנסות השכירות לאורך השנים".

החברה מציעה בימים אלו  39 יחידות למשקיעים פרטיים כאשר 13 יחידות נוספות יירכשו על ידה וזאת בהתאם למודל ההשקעות שלה הקיים גם ביעדים נוספים, המחייב אותה להשקיע יחד עם המשקיעים ובכך לייצר זהות אינטרסים מלאה ביניהם.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן