יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / מתחם המגורים שמושך אליו את ההייטקיסטים: שני בניינים משני צדדיו של מדרחוב מואר עם גינה פנימית בו המבנה ההיסטורי בית באר

מתחם המגורים שמושך אליו את ההייטקיסטים: שני בניינים משני צדדיו של מדרחוב מואר עם גינה פנימית בו המבנה ההיסטורי בית באר

שיווק פרויקטים חדשים

פרויקט חזנוביץ' 10-12 בתל אביב, הפך לאחד מהמתחמים המבוקשים ביותר בקרב עובדי הייטק, שנהנים מסביבת מגורים אינטימית לצד גישה לאזור הבילויים והמסחר העשירים. הפרויקט, נמצא במרחק של 7 דקות הליכה מרוטשילד ולצידו מוסדות חינוך, פארקים ומרכזי תרבות ופנאי. במרחק 2 דקות בלבד דיירי הפרויקט יכולים להגיע לאזורי הבילוי התוססים ביותר בשכונה, ביניהם, שוק לוינסקי, שהפך לאחד המתחמים הלוהטים של ת"א. דירות 5 חד' (125 מ"ר + 24 מ"ר מרפסת וחניה בטאבו) נמכרות החל מ-6.49 מיליון ₪

קבוצות הנדל"ן City Boy ויובלים, שאחראיות על כמה מהפרויקטים המפוארים ביותר בפלורנטין, הקימו 2 בנייני מגורים שביניהם מדרחוב וגינה פנימית ברחוב חזנוביץ' בתל אביב ויצרו את אחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר למגורים בשכונת פלורנטין התוססת.

השילוב שבין הסביבה האינטימית, השקטה, עם גינה פנימית ומדרחוב שקט לבין מיקום מרכזי, הפך את הפרויקט למבוקש במיוחד בקרב משפחות, שיכולות תוך דקות הליכה ספורות להגיע לרחוב רוטשילד ולאזורי הבילוי התוססים ביותר בעיר.

לאחרונה, הודיעו בעלי קבוצות הנדל"ן שיציעו למכירה גם את דירות ה-5 חדרים בפרויקט, שהיו בבעלותן, כאשר דירות ענקיות של 125 מ"ר עם מרפסת גדולה בת 24 מ"ר וחניה בטאבו יימכרו החל מ-6.49 מיליון ₪.

דילוג לתוכן