יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / לקראת אכלוס פארק העסקים החדש בנס ציונה: כיצד נמכר נכס במרכז הארץ בפחות מ-400,000 ₪?

לקראת אכלוס פארק העסקים החדש בנס ציונה: כיצד נמכר נכס במרכז הארץ בפחות מ-400,000 ₪?

יובלים - מתחם העסקים החדש בנס ציונה

קבוצת יובלים, מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל, תאכלס בחודשים הקרובים את קומפלקס העסקים החדש בפארק המדע בנס ציונה, מתחם יוקרתי שיכלול חדרי ישיבות, לאונג' על גג הבניין, שפע של מקומות חניה, שדרת בתי קפה ומסעדות. בימים אלו נמכרים המשרדים האחרונים בפרויקט כאשר בנק לאומי ילווה את הרוכשים ויאפשר למשקיעים לרכוש משרד שעשוי להניב עד 9% תשואה בשנה עם הון עצמי של 60,000 ₪ בלבד.

"משקיעים כיום חייבים לבטח את עצמם ולרכוש נכס בישראל, זו הדרך היחידה שניתן להגיע לדירה": לקראת אכלוס פארק העסקים החדש בנס ציונה ולאחר הביקוש שנוצר במתחם, הודות לכך שחברות ענק הודיעו שיעברו למתחם, קבוצת יובלים תאפשר למשקיעים בודדים להשקיע הון עצמי של החל מ-60,000 ₪ בלבד ולקבל ליווי בנקאי שינתן ע"י בנק לאומי.

המשרדים בפארק המדע בנס ציונה צפויים לייצר למשקיעים תשואה של עד 9% בנוסף לעליית ערך הנכס בעת האכלוס בחודשים הקרובים, הודות לביקוש שנוצר. "הפארק החדש נהנה מנגישות תחבורתית ומיקום אסטרטגי מעולה, וחברות רבות רואות בכך פתרון לבעיית הפקקים". מספר גורם בענף.

במסגרת העסקה, המשרדים יירשמו על שם הרוכשים בטאבו. הפרויקט מבוקש במיוחד בקרב משקיעים כי בשונה מיתר הפרויקטים, לא מדובר בקבוצת רכישה והמשקיעים יקבלו מפתח בעוד מספר חודשים בודדים.

דילוג לתוכן