יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "נס ציונה על מפת העסקים של ישראל": משרדים בקמפוס הראשי של פארק המדע יימכרו החל-480,000 ₪ בלבד וייצרו כ-9% תשואה בשנה

"נס ציונה על מפת העסקים של ישראל": משרדים בקמפוס הראשי של פארק המדע יימכרו החל-480,000 ₪ בלבד וייצרו כ-9% תשואה בשנה

קמפוס העסקים של נס ציונה - קבוצת יובלים

קבוצת יובלים תסיים לבנות את קמפוס העסקים הראשי והמפואר של נס ציונה בסוף השנה, קמפוס שזוכה לביקוש רב בקרב שוכרים. הקבוצה מעמידה למכירה את המשרדים האחרונים בפרויקט שביזמות פרטית (אינו קבוצת רכישה). סטנדרט המשרדים בפרויקט נבנה ברמה הגבוהה ביותר שנראתה באזור ודייריו ייהנו מקומת מסחר, חניון, פארק ירוק פנימי ונגישות לרכבת של רחובות ולצירי התנועה המרכזיים

אחד ממרכזי העסקים המפוארים ביותר שנראו בישראל אשר נבנה בפארק המדע בנס ציונה/רחובות ייפתח כבר בעוד כחצי שנה. קמפוס העסקים שנבנה ע"י קבוצת יובלים, מחברות הנדל"ן הגדולות בארץ, זוכה לביקוש רב בקרב בעלי עסקים וחברות הייטק, לאור סטנדרט הבנייה הגבוה שטרם נראה באזור.

הקמפוס, שמתפרס על שטח של כ-32,000 מ"ר, יכלול שטחי משרדים ב-4 בניינים מפוארים במיוחד שביניהם פארק ירוק וקומת מסחר עם חנויות. המתחם, נגיש מאוד מבחינה תחבורתית וצפוי להיות פרויקט הדגל של פארק המדע.

קבוצת יובלים מכרה את מרבית המשרדים בפרויקט, הביקוש הרב בקרב החברות הגדולות לבניינים מפוארים, הפך את הקמפוס למבוקש במיוחד בקרב שוכרים. בימים אלו נמכרים המשרדים האחרונים בפרויקט, כאשר משרדים החל מ-45 מ"ר יימכרו החל מ-480,000 ₪ בלבד (כ-10,810 ₪ בלבד). השכירות הממוצעת באזור, צפויה לייצר למשקיעים כ-9% תשואה בשנה. מדובר במשרדים שאינם קבוצת רכישה והמשקיעים יקבלו את המפתח בעוד כחצי שנה בלבד.

"הבית של חברות ההייטק באזור": בשנים האחרונות הפך פארק המדע בנס ציונה לביתם של חברות ההייטק הגדולות באזור

פארק המדע הינו מתחם העסקים המרכזי באזור נס ציונה-רחובות, בו יושבות מרבית החברות הגדולות באזור לצד חברות הייטק רבות. הפארק, שנגיש מבחינת תחבורה (תחנת רכבת וקרבה לצירי התנועה המרכזיים), מציע מגוון רחב של בנייני משרדים ישנים, אחת הסיבות שהובילו לביקוש הרב בקמפוס העסקים החדש של יובלים, אשר מציע משרדים מפוארים במיוחד.

"זיהינו את הצורך של חברות הייטק גדולות לצד משרדי עורכי דין, רופאים פרטיים, משרדי רואי חשבון ופירמות גדולות למשרדים מפוארים יותר. הקמפוס המרכזי של פארק המדע משך אליו עוד לפני סיום בנייתו כמה מהחברות הגדולות בישראל, שרואות בקמפוס כ"סמל סטטוס" ומעוניינות לשדרג את משרדיהם. מרבית השוכרים הם "משפרי דיור", כאלו שישבו בבניינים הישנים ומשדרגים את משרדיהם". מספרים בקבוצת יובלים.

דילוג לתוכן