יום שני   |   24 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / המשרדים היחידים שמוצעים למכירה בפארק העסקים החדש בנס ציונה: קבוצת יובלים תמכור משרדים לבעלי הון עצמי של 60,000 ₪ בלבד

המשרדים היחידים שמוצעים למכירה בפארק העסקים החדש בנס ציונה: קבוצת יובלים תמכור משרדים לבעלי הון עצמי של 60,000 ₪ בלבד

יובלים - משרדים בנס ציונה

כשהבנייה בעיצומה והבניינים המפוארים יאוכלסו כבר בשנה הבאה: קבוצת יובלים, מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל שאחראית על בניית קמפוס העסקים בנס ציונה, הודיעה שתאפשר לבעלי הון עצמי של 60,000 ₪ בלבד לרכוש את המשרדים האחרונים שנותרו בפארק העסקים. המתחם הפך למבוקש במיוחד ולאחרונה חברת ענק רכשה קומה שלמה בבניין בעסקה בהיקף של 20 מיליון ₪.

קומפלקס המשרדים המפואר בפארק המדע בנס ציונה יאוכלס בשנה הבאה ויציע מגדלי משרדים מפוארים, פארק פנימי ושדרת בתי קפה ומסעדות. בחודשים האחרונים דווח כי חברות רבות החלו להתעניין בהשכרת שטחים בקומפלקס ואף חברת תיירות רכשה קומה שלמה בבניין בעסקה בהיקף של 20 מיליון ₪.

מתחם המשרדים החדשני יציע לשוכרים חדרי ישיבות משותפים, לאונג' שייבנה על גג הבניין ושפע של מקומות חניה. המיקום המרכזי של הקומפלקס, הפארק הפנימי ושדרת בתי הקפה והמסעדות בסביבה יצרו ביקוש רב בקרב שוכרים בפארק המדע.

משרדים אחרונים יימכרו לבעלי הון עצמי של 60,000 ₪ בלבד

קבוצת הנדל"ן יובלים, נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל ובשנה החולפת זכתה בפרס BDICODE כאות הוקרה על הישגיה. לקבוצה מוניטין של עשרות פרויקטים למגורים בהם בנתה מאות דירות ואחראית על בניית כמה ממרכזי העסקים המובילים בישראל בערים אשדוד, זיכרון יעקב, חיפה וקריית אונו.

המשרדים, צפויים לייצר שכר דירה גבוה במיוחד למשקיעים והצפי הוא שבעת סיום הבניה בשנה הבאה ייהנו המשקיעים מעליית ערך הנכס. בנק לאומי אשר מלווה את הפרויקט יעניק ליווי בנקאי לרוכשים. בקבוצה הודיעו כי מלאי המשרדים מוגבל.

דילוג לתוכן