יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / הדירות האחרונות בקומפלקס המגורים של פלורנטין: הפרויקט התל אביבי שכבש את המשקיעים

הדירות האחרונות בקומפלקס המגורים של פלורנטין: הפרויקט התל אביבי שכבש את המשקיעים

תאודור - הפרויקט שכבש את תל אביב

קומפלקס המגורים של פלורנטין, שנבנה ע"י מייסד AM:PM, רן בלינקיס וקבוצות הנדל"ן Leny ויובלים יצר את חוויית המגורים החדשה בעיר שכל תל אביבי חולם עליה: דירות עם מפרט עשיר במיוחד, חדר קרוספיט, חללי עבודה ומגוון בתי קפה מתחת לבית במיקום הטוב ביותר בפלורנטין ובמרחק של דקות הליכה משוק לוינסקי, שוק הפשפשים, הקאנטרי החדש בשכונה שנבנה בימים אלו וחופי הים של תל אביב. מחירי הדירות צפויות לזנק במועד האכלוס. דירות 2 חדרים נמכרות החל מ-2.99 מיליון ₪

חוויית המגורים החדשה בפלורנטין: תוך זמן קצר כמעט כל הדירות בקומפלקס המגורים של פלורנטין נמכרו. הקומפלקס, שכולל 2 מגדלים שתוכננו ע"י אדריכל העל אילן פיבקו, יציע מגורים בסטנדרט הגבוה ביותר בעיר ובהם חדר קרוספיט, חללי עבודה לדיירים ושלל בתי קפה וחנויות מתחת לבית.

"מדובר בשיא מכירות, אין כיום פרויקטים בתל אביב הכוללים 2 מגדלים שנמכרים כל כך מהר." מספר גורם בענף. "הקונספט החדש של המגורים שתכנן מייסד AM:PM, מי שהמציא את חוויית הקניות החדשה בתל אביב, ייצר ביקוש אדיר למגורים והצפי הוא שמחירי הדירות בפרויקט יזנקו לקראת האכלוס."

המשקיעים בפרויקט ייהנו ממפרט דירה עשיר במיוחד, שכולל מטבחי יוקרה של Schuller או סמגל, חיפויי קירות וחדרי אמבט של Via Arkadia ואף יוכלו לעצב את דירתם בהתאמה אישית. לצד הפרויקט, נבנית תחנת הרכבת הקלה. בין הרוכשים בפרויקט ניתן למנות כמה שמות מוכרים מעולמות ההייטק והנדל"ן.

דילוג לתוכן