יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / פרויקט הדגל של קבוצת איציק תשובה בפולג: 75% מהמשרדים נמכרו וביקוש אדיר לשכירות לצד היצע מוגבל של משרדים

פרויקט הדגל של קבוצת איציק תשובה בפולג: 75% מהמשרדים נמכרו וביקוש אדיר לשכירות לצד היצע מוגבל של משרדים

פרויקט מטרופולין - איציק תשובה

קבוצת איציק תשובה ששיווקה עד היום אלפי דירות למגורים ועשרות אלפי מ"ר לשטחי מסחר, מקימה את מתחם מטרופולין, שצפוי להיות האייקון של אזור השרון: מתחם עסקים שכולל אלפי מ"ר של חנויות, בתי קפה, מסעדות ושטחים ירוקים שמעליהם 5 קומות משרדים בלבד. 75% מהמשרדים נמכרו תוך זמן קצר, כאשר רובם לבעלי שימוש עצמי, מה שהוביל לכך שמעט מאוד משרדים יהיו להשכרה במתחם והביקוש לשכירות צפוי להיות גבוה. במתחם אחר ששיווקה החברה, "הסוהו" בנתניה, תפוסת השכירות עומדת על 96%

"המתחם של השרון": אלפי מ"ר של חנויות, מסעדות ובתי קפה שמעליהן 5 קומות משרדים בלבד – קבוצת איציק תשובה מקימה את פרויקט הדגל "מטרופולין", פרויקט בו צפויים לעבור אלפי מבקרים מדי יום וליהנות משלל האטרקציות. הפרויקט, נבנה במיקום מרכזי ויציע 5 קומות משרדים בסטנדרט שטרם נראה בישראל.

"כיום אם ניקח לדוגמא מגדלי משרדים בתל אביב, הם בראש ובראשונה מגדלי משרדים שיש בהם גם מעט מסחר. אנחנו רצינו לייצר משהו אחר, מתחם עסקים שכולל אלפי מטרים של חנויות, בתי קפה ומסעדות עם שטחים ירוקים רבים ומעליהם 5 קומות משרדים מדהימות. מספר גיל, סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת איציק תשובה.

לאחרונה, דיווחה קבוצת איציק תשובה שכ-75% מהמשרדים נמכרו, כאשר אחוז גבוה המשרדים שנמכרו הינם לשימוש עצמי, מה שיוביל להיצע מוגבל של משרדים שיהיו מיועדים להשכרה אל מול הביקוש הגבוה במיוחד לשכירות במתחם הן בקרב חברות הייטק והן בקרב בעלי מקצועות חופשיים שמתגוררים בנתניה ומעוניינים לעבוד ליד הבית.

בניגוד למצופה תקופת הקורונה לא פגעה בקידום הפרויקט, נכון שבשיא המשבר קצב המכירות ירד אך לאחר החזרה לשגרה אנחנו חווים רמות ביקוש אדירות לרכישת שטחים במתחם, מוסיף  גיל.

"הדבר החשוב ביותר למשקיעים הוא שיהיה שוכר במשרד ולאור ההיצע המוגבל של המשרדים החדישים באזור אל מול הביקוש הגבוה לשכירות במתחם החדש, שמציע סטנדרט גבוה שטרם נראה באזור, הנתון צפוי להפוך את ההשקעה לעסקה מעולה עבור המשקיעים שלנו", מדגיש גיל.

התשואה בענף המסחרי הינה כ-7% בממוצע, פי 3 מאשר התשואה הממוצעת מדירה. בפרויקט נותרו לרכישה משרדים בשטח של 100 מ"ר ומעלה ובזכות פתרונות מימון אשר מלווים את הרוכשים בפרויקט מטרופולין ניתן לרכוש משרדים החל מ-400 אלף ₪ הון עצמי בלבד.

דילוג לתוכן