יום שלישי   |   23 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "השקעה בפורטוגל עם נבחרת היזמים המובילה של יורופה נדל"ן": וובינר ללא עלות יציג את יעד ההשקעות האטרקטיבי באירופה ובו יושק פרויקט חדש ומפתיע של יזם מוביל עם רקורד מוכח של יותר מ-25 שנה!

"השקעה בפורטוגל עם נבחרת היזמים המובילה של יורופה נדל"ן": וובינר ללא עלות יציג את יעד ההשקעות האטרקטיבי באירופה ובו יושק פרויקט חדש ומפתיע של יזם מוביל עם רקורד מוכח של יותר מ-25 שנה!

מאות ישראלים השקיעו בפורטו וליסבון שבפורטוגל בשנים האחרונות וגרפו תשואות גבוהות במיוחד על ההון העצמי. האפשרות לרכוש נכס בפריים לוקיישן בערים הגדולות והפופולריות עם הון עצמי נמוך החל מ-75,000 אירו בלבד וקבלת מימון של עד 70% מבנק מקומי לרכישת נכס , הפך את פורטוגל ליעד ההשקעות המוביל והאטרקטיבי באירופה. וובינר חינמי יאפשר לכם ללמוד מהמומחים של יורופה נדל"ן שליוו בהצלחה בהצלחה כבר מעל 500 עסקאות השקעה במדינה הצומחת.

בשנים האחרונות ישראלים רבים הרוויחו עלייה של עד 155% על ההון העצמי בהשקעות בפורטוגל, זאת בזכות איתור נכסים אטרקטיביים בפריים לוקיישן במחירי פריסיל נמוכים לצד קבלת מימון מבנקים מקומיים של עד 70% משווי הנכס. התשואות משכירות מנכסים בלב פורטו וליסבון מגיעות לכ-8% עד 12% בשנה על ההון העצמי וישנו ביקוש אדיר לדירות מגורים עבור שכירויות  מול היצע נמוך במרכזי הערים.

בוובינר מקצועי שיועבר בחינם לנרשמים מראש, יציגו המומחים של יורופה נדל"ן (בשפה העברית) הזדמנות השקעה ייחודית בפרויקט מגורים בפריים לוקישיין בליבה של פורטו של יזם מוביל, ובמימון של עד 70% מבנק מקומי וכל זה במחירי פריסייל משמעותיים ובלעדיים.

עד כה, בוובינרים שערכה חברת יורופה נדל"ן, המובילה בישראל את תחום שיווק השקעות הנדל"ן בפורטוגל, השתתפו אלפי משקיעים ישראלים.

לרשמה לכנס ללא עלות:

    דילוג לתוכן