יום חמישי   |   20 יוני    |   
דף הבית / השקעות / איך אומרים תשואה בפורטוגזית? כל מה שאתם צריכים לדעת על שוק הנדל׳׳ן הרותח של פורטוגל

איך אומרים תשואה בפורטוגזית? כל מה שאתם צריכים לדעת על שוק הנדל׳׳ן הרותח של פורטוגל

כשהביקוש עולה על ההיצע עם 1.1 דירות חדשות על כל 1,000 תושבים וענף תיירות משגשג שמכניס מעל ל-25 מיליון תיירים בשנה. כך הפכה פורטוגל לפנינה האירופאית של משקיעי נדל׳׳ן בישראל וברחבי העולם כולו.

נדל׳׳ן מעבר לים אבל לא בסוף העולם

במרחק של כ-5 שעות טיסה מתל אביב, במדינה שקטה עם תרבות אקזוטית, חופים מרהיבים ואוכלוסייה איכותית, תוכלו למצוא את אחת מזירות הנדל׳׳ן המעניינות והרווחיות ביותר באירופה.

בנייה חדשה מועטה, ביקוש לדירות שלא מפסיק לצמוח בעיקר בערים המרכזיות לצד מחסור בדירות נופש לאירוח עבור כמות התיירים הגדולה הנכנסת למדינה, גורמים למשקיעי נדל׳׳ן מכל העולם לרכוש דירות להשקעה בפורטוגל וליהנות מעליית המחירים והתשואות הגבוהות משכירות.

פורטוגל נבחרה בצדק ע"י מגזין Forbes היוקרתי לאחת המדינות הכדאיות ביותר להשקעות נדל"ן בשנת 2020, בעקבות הזינוק המטאורי שהמדינה חוותה בעשור האחרון עם השקעות בסך של 5.724 מיליארד יורו, כאשר 90% מכלל ההשקעות הללו היו בתחום הנדל׳׳ן שחווה עלייה של 66% בחמש שנים האחרונות.

לפי חברת יורופה נדל׳׳ן, אשר מלווה בשנים האחרונות ישראלים להשקעה בדירות חדשות בפריים לוקיישן בפורטוגל, פוטנציאל התשואות על ההון העצמי הוא בין 8%-12% בשנה ומגוון הנכסים שאפשר לרכוש עם הון עצמי של 55 אלף יורו ומעלה, הוא מהמגוונים שקיימים היום בשוק הנדל׳׳ן.
בנוסף, הריבית הנמוכה בפורטוגל ממשיכה לקרוץ למשקיעים כאשר המימון יכול להגיע לעד 75% בתנאים נוחים במיוחד.

פורטוגזית שפה קשה?

"בכל השקעה בנדל׳׳ן מעבר לים היינו ממליצים להיעזר בחברה מקצועית שתסייע לכם להתגבר על מכשולי השפה אבל בעיקר תלווה אתכם החל משלב איתור הנכס ועד החתימה על הסכם הרכישה, ותעניק לכם את הניסיון בשטח שיוודא שאתם חותמים על נכס שעונה בדיוק על מטרת ההשקעה" מספר אמיר תלמי, מנכ"ל יורופה נדל"ן.

פורטוגל טומנת בחובה את כל מה שהמשקיע הגדול והקטן מחפשים: ביקושי שיא לדירות בענף התיירות, תנאי מימון אטרקטיביים, תשואות גבוהות וקרבה גיאוגרפית שמאפשרת נגישות גבוהה יותר לנכסים. אז במידה ויש לכם הון עצמי של למעלה מ-55 אלף יורו פנויים להשקעה וחלום להיות חלק מהכפר הגלובלי – פורטוגל זאת לגמרי התשובה.

דילוג לתוכן