יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / כ-8% תשואה משכירות לצד עליות ערך גבוהות: פרויקט היוקרה של פורטו הפך להזדמנות האטרקטיבית ביותר באירופה

כ-8% תשואה משכירות לצד עליות ערך גבוהות: פרויקט היוקרה של פורטו הפך להזדמנות האטרקטיבית ביותר באירופה

EXT 006

פרויקט היוקרה Marques שבלב העיר פורטו בפורטוגל, הפך להזדמנות הנדל"נית האטרקטיבית ביותר בשוק הנדל"ן באירופה. בכתבה שפורסמה ב-The Marker בחודש מאי 2024, נמצא כי פורטוגל חווה עליות מחירים ומובילה את השוק האירופאי. בחברת יורופה נדל"ן מספרים כי "מרבית הלקוחות מנצלים את שלבי ה-Pre-Sale כדי ליהנות מהנחות משמעותיות ורכישה מתחת למחיר השוק. הפרויקטים, מייצרים שכירות של כ-8% בשנה לצד עליות ערך משמעותיות". ההון העצמי הנדרש לדירה: 300,000 ₪ בלבד.

אם פספסתם את עליות הנדל"ן בשוק הנדל"ן הישראלי, פורטוגל היא ככל הנראה הפתרון עבורכם, לרכישת דירה עם הון עצמי נמוך, שכירות שוטפת גבוהה ועליות ערך. בכתבה שפורסמה אתמול (ב') ב-The Marker, נמצא כי שוק הנדל"ן הפורטוגלי, ובעיקר מרכזי הערים פורטו וליסבון, מובילים בטבלת עליות הערך בשנים האחרונות.

האפשרות להשקיע הון עצמי נמוך יחסית של כ-300,000 ₪, לקנות דירה במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, הודות למבצעי Pre-Sale שעורכים היזמים ולקבל ליווי שוטף בשפה העברית מצוות הפעיל בארץ, הובילה למעלה מ-300 ישראלים לקנות דירה בפורטוגל בחודשים האחרונים. כך לדוגמה, בפרויקט היוקרה Marques המשווק ע"י הנציגה הבלעדית "יורופה נדל"ן" בישראל, הוביל לכך שכמעט כלל הדירות נחטפו ע"י הישראלים תוך זמן קצר.

הפרויקט החדש, שנבנה בלב שכונת בונפים וברחוב Bonjardim התיירותי, או כפי שכונה "רוטשילד של פורטגל", מציע דירות עם מרפסת וחניה במיקום החם ביותר בעיר. ההון העצמי הנדרש לפרויקט הינו 300,000 ₪ בלבד.

לקבלת מחירי Pre-sale:

    דילוג לתוכן