יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מתחם המגורים של פורטו": ענקית הנדל"ן AVENUE תציע דירות בקומפלקס היוקרה בלב העיר מ-300,000 ש"ח הון עצמי בלבד

"מתחם המגורים של פורטו": ענקית הנדל"ן AVENUE תציע דירות בקומפלקס היוקרה בלב העיר מ-300,000 ש"ח הון עצמי בלבד

מתחם המגורים החדש שמקימה ענקית הנדל"ן האמריקאית AVENUE, נבנה במיקום הטוב ביותר בפורטו ויציע נוף מרהיב לנהר הדורו והאוקיינוס האטלנטי. דיירי המתחם ייהנו ממועדון כושר, מגרש פאדל, חללי עבודה משותפים ומועדוני דיירים. שלב הPre-Sale יציע דירות החל מהון עצמי של 300,000 ש"ח בלבד והפוטנציאל שבמועד סיום הבנייה של הפרויקט, המשקיעים יירשמו רווח של כ-25% מערך הדירה. חברת יורופה נדל"ן הישראלית הינה המשווקת הבלעדית של הפרויקט בארץ.

נוף מרהיב לנהר הדורו, שפע של ברים, מסעדות וחיי לילה לצד הפרויקט ומתחמי ספורט ועבודה בקומפלקס המגורים: פרויקט Fernao נחשב לאחד מהפרויקטים הגדולים והיוקרתיים שנראו בלב ליבה של פורטו- פנינת התיירות של פורטוגל, וכעת, גם ישראלים יוכלו להשקיע בדירות בפרויקט באמצעות המשווקת הבלעדית בארץ, יורופה נדל"ן.

"הדירות בפרויקט יימכרו לבעלי הון עצמי של 300,000 ש"ח בלבד כאשר במועד המסירה המשקיעים ייהנו מפוטנציאל רווח של כ-75,000 ש"ח רק מעליית הערך של הדירות, כפי שראינו כבר בפרויקטים דומים ששיווקנו בשנתיים האחרונות, מספרים בקבוצה. "בפרויקט, תמהיל רחב של דירות, מדירות סטודיו עד דירות 4 חדרים".

יורופה נדל"ן מקבוצת יורופה נחשבת לחברת שיווק הנדל"ן הגדולה והמובילה בישראל לשיווק והשקעות נדל"ן בפורטוגל עם רקורד מוכח במכירת מאות דירות במעל ל70 פרויקטים שהחברה שיווקה לישראלים בשנים האחרונות.

מחירי הPre-Sale הינם עד סוף החודש.

לפרטים נוספים:

    דילוג לתוכן