יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / התיירות בפורטוגל רותחת: דירות Airbnb להשכרה בפריים לוקיישן יימכרו לישראלים החל מ-75,000 יורו בלבד

התיירות בפורטוגל רותחת: דירות Airbnb להשכרה בפריים לוקיישן יימכרו לישראלים החל מ-75,000 יורו בלבד

דירות Airbnb להשקעה בפורטוגל

חברת יורופה נדל"ן, המובילה בתחום הנדל"ן בפורטוגל, תשווק דירות חדשות, מרוהטות ומאובזרות בפריים לוקיישן בפורטו וליסבון החל מ-75,000 יורו בלבד. החברה, תלווה את הרוכשים לאורך כל הדרך ואף תשיג עבורם מימון לרכישת הנכס בריבית של כ-1.5% בלבד. פוטנציאל התשואות על פי ההערכות עשוי להגיע לכ-8%-12% בשנה.

קבוצת פורטוגליס, הקבוצה הישראלית הגדולה ביותר בעלת קשרים ענפים עם הרשויות בפורטוגל, תחל לשווק לישראלים דירות חדשות בפריים לוקיישן בפורטוגל באמצעות חברת יורופה נדל"ן. החברה, תמכור דירות בטאבו לבעלי הון עצמי של 75,000 יורו בלבד, שעל פי ההערכות ייצרו תשואה שעשויה להגיע לכ-8-12% בשנה.

חברת יורופה נדל"ן תאתר נכסים חדשים בפריים לוקיישן ללקוחות ישראלים, תלווה אותם מבחינה משפטית והרישום בטאבו ואף תסייע ללקוחות להשיג משכנתא מבנק מקומי בריבית של כ- 1.5% ותנהל עבורם את הנכס.

פורטוגל נבחרה בשנה החולפת ע"י מגזין Forbes לאחד מיעדי ההשקעות האטרקטיביים ביותר באירופה. התשואות משכירות בערים המרכזיות נעות בין 8%-12% ומדי שנה מחירי הנדל"ן עולים, ברבעון הראשון של 2021 מחירי הדירות בפורטוגל עלו ב-6.27% ביחס לתקופה המקבילה.

אחת מהמדינות המחוסנות בעולם


פורטוגל נחשבת לאחת מהמדינות המחוסנות ביותר בעולם, כאשר למעלה מ-70% מהאוכלוסייה מחוסנת לקורונה. נתון, שהופך אותה גם לאחת מהיעדים התיירותיים הפופולריים ביותר ומציג את המחסור החמור בדירות אירוח במרכזי הערים ליסבון ופורטו. דו"ח שיצא לאחרונה הציג כי בפורטוגל על כל 1,000 תושבים ישנו היצע של 1.1 דירות חדשות בלבד.
במקביל לתיירות שפורחת, בשנים 2019-2020 נרשמה גם עלייה במספר הסטודנטים הזרים שהחלו ללמוד במדינה. עפ"י הדו"ח, נרשמה עלייה של כ-15% ביחס לשנה שלפני כן.

דילוג לתוכן