יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / לקנות דירה בישראל עם הון עצמי של 250,000 ש"ח: הכירו את החברה שתלווה אתכם בתהליך רכישת דירה להשקעה והשבחתה

לקנות דירה בישראל עם הון עצמי של 250,000 ש"ח: הכירו את החברה שתלווה אתכם בתהליך רכישת דירה להשקעה והשבחתה

YG - דירה להשקעה בישראל

שיתופי פעולה עם הבנקים המובילים בישראל שמעניקים משכנתא בתנאים אטרקטיביים ללקוחות הארגון, כוח קניה גדול של הארגון שמאפשר לרוכשים לקנות דירה במחיר נמוך ממחיר השוק וליווי בתהליך השיפוץ והשבחת הנכס. בשבועות האחרונים התפרסמו כתבות בכלי התקשורת השונים על YG אשר מלווה לקוחות בתהליך רכישת דירה בישראל. בין היתר: לקוחות שנהנו מתשואה מצרפית של 53% על ההון העצמי ורווח של 250,000 ₪ מהשקעה של פחות מחצי מיליון תוך שנים בודדות.

"הציבור הישראלי ממתין שנים מיותרות בכדי לרכוש דירה כתוצאה מפחד ובינתיים מפסיד עליית ערך משמעותית. הדרך להרוויח מנדל"ן בישראל היא לא באמצעות רכישת דירה למגורים, אלא באמצעות רכישת דירה להשקעה בערים המתפתחות שצפויה בהן עליית מחירים הודות לתוכניות העירייה, הקמת שלוחות של מכללות ואוניברסיטאות ומשתנים כמו הרכבת הקלה". ארגון YG המנוהל ע"י אנשי העסקים אדיר יונסי ועומרי גלילי ליווה בשנים האחרונות עשרות משפחות בתהליך רכישת דירה להשקעה והישגיהם נחשפו בכתבות ב-The Marker וגלובס בשנים האחרונות.

YG מבצעת עבור הלקוחות תכנון פיננסי מעמיק ובונה עבורו אסטרטגיית השקעות בנדל"ן המותאמות אליו לרכישת דירות להשקעה בישראל בהתאם לנתונים הכלכליים שלו. לאחר מכן, החברה מאתרת עבור הלקוח את הנכס באזורים האטרקטיביים ביותר להשקעה, מגייסת עבורו משכנתא, משפצת את הנכס במטרה להשביח אותו ומשכירה אותו לשוכרים.

"לא הגיוני שלאנשים יש כחצי מיליון ₪ בבנק כיום והם לא רוכשים נכס. לו היו משקיעים את חצי מיליון השקלים לפני כ-5 שנים בשוק מתפתח כמו ב"ש היו מרוויחים בממוצע 250,000 ₪ במכירת הנכס בנוסף לכ-130,000 ₪ מהכנסות השכירות", מוסיף יונסי, מנכ"ל שותף בחברת YG.

דילוג לתוכן