שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / בדק ומצא / "קבוצת רוכשים למשכנתאות": חברת YG איגדה מאות לקוחות ישראלים לקבלת תנאי המשכנתא הטובים בשוק

"קבוצת רוכשים למשכנתאות": חברת YG איגדה מאות לקוחות ישראלים לקבלת תנאי המשכנתא הטובים בשוק

חברת YG נכנסת לתחום המשכנתאות

חברת YG השקעות, המלווה מאות משקיעים ברכישת דירה להשקעה בישראל, איגדה מאות לקוחות ישראלים המתעניינים בליווי למשכנתא ויצרה את "קבוצת הרוכשים" הראשונה בישראל למשכנתאות. החברה, קיבלה סל הטבות מכלל הבנקים בישראל שחסך ללקוחותיה מאות אלפי  שקלים. החברה רכשה נכסים בשנתיים האחרונות בהיקף של מעל מיליארד שקל.

"איך לא חשבו על זה קודם": לפני כשנה התפרסמו עומרי גלילי ואדיר יונסי, בעלי חברת YG השקעות, כאשר רכשו מאות דירות מגורים להשקעה בישראל.. כיום, החברה רושמת ציון דרך נוסף בזכות "קבוצת רוכשים למשכנתאות" שארגנה החברה ואפשרה להם להשיג תנאי משכנתא מועדפים ממספר בנקים בישראל.

"הבנו במערכות הבנקאיות שיש לחברת YG כמות גדולה של לווים פוטנציאלים" מספר בנקאי בכיר, "לכן הצענו להם לאגד קבוצות רוכשים למשכנתאות ולהטיב איתם בהוזלת מאות אלפי שקלים לכל לקוח"

המחלקה שפתחה YG בתחום המשכנתאות הוקמה במטרה לייצג את הלקוחות אל מול הבנקים והגופים הפיננסים ולהפוך את תהליך המשכנתא לפשוט ומובן., החברה מנהלת עבור לקוחותיה את המשא ומתן תוך שימוש בכוח הקנייה הגדול שלה, ובסופו של התהליך חוסכת מאות אלפי שקלים ללקוחותיה בהחזרי המשכנתא. החברה, בונה תמהיל אישי לכל לקוח  בהתאם ליכולת הפיננסית שלווחוסכת את הבירוקרטיה המתישה בבנקים.

דילוג לתוכן