יום ראשון   |   21 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "אנשים בישראל עם הון עצמי של 250,000 ₪ שלא רוכשים דירה להשקעה פשוט מפסידים כל יום כסף"

"אנשים בישראל עם הון עצמי של 250,000 ₪ שלא רוכשים דירה להשקעה פשוט מפסידים כל יום כסף"

YG - דירה להשקעה בישראל

דירה בארץ מקנה ביטחון כלכלי, שקט נפשי ונחשבת כיום לדרך היציבה ביותר להכנסה פסיבית קבועה והבטוחה ביותר להגדלת ההון העצמי. למרות זאת, מאות אלפי ישראלים בעלי הון עצמי של מאות אלפי שקלים מתמהמהים ברכישת הדירה מכיוון שאינם יודעים היכן להשקיע, כיצד למצוא דירה עם פוטנציאל השבחה ומהם תנאי המשכנתא שיסייעו להם לרכוש דירה. חברת YG, שזכתה לאחרונה לפרסומים רבים ב-The Marker וגלובס, מסייעת ומלווה כיום ישראלים ברכישת הדירה להשקעה שלהם בישראל.

אם יש לכם 250,000 ₪ הון עצמי, לקיחת משכנתא בתנאים טובים והחזר המשכנתא עם כספי השכירות מהנכס, יאפשרו לכם לקנות דירה בישראל, ללא כל הוצאות נוספות. אך הדרך לדירה נראית ארוכה ומפרכת עבור לקוחות ישראלים, שרובם אינם מכירים היטב את תנאי המשכנתא שניתן לקבל, אינם יודעים כיצד לבחור אזור ונכס נכון להשקעה וכתוצאה מכך, משאירים את הכסף שחסכו בבנק עם ריבית אפסית.

לו הייתם משקיעים לפני כ-5 שנים באזור שצומח בישראל, הייתם היום מרוויחים כ-30% מהשקעתכם הודות לעליית ערך הנכס, זאת עוד מבלי לדבר על הכנסות השכירות. מרבית העשירים בארץ ובעולם, הרוויחו את הונם הודות לעלייה בערכי נכסיהם בארץ ובעולם. איך מתחילים?

החברה שתלווה אתכם יד ביד בתהליך רכישת הדירה להשקעה בישראל

השירות שמציעה YG אשר מסייע לישראלים רבים לרכוש דירה כולל כמה שלבים:

  1. תכנון פיננסי ובניית תכנית השקעות – החברה מבצעת אנליזה וניתוח פיננסי עבור הלקוח שלה ובונה לה תכנית השקעות שמבוססת על משכנתאות נכונות, התכנית מותאמת ליכולות הכלכליות ולצרכים האישים של הלקוחות
  2. לקיחת משכנתא – בתנאים טובים במיוחד הודות לכוח הקנייה של החברה ושיתוף הפעולה שלה עם הבנקים הגדולים
  3. איתור נכס בעל פוטנציאל השבחה באזורים מתפתחים – החברה מנתחת עבור הלקוחות את האזורים שצפויים לצמוח ומשקיעה בתת אזורים עם עליית הביקושים הגדולה ביותר, זאת תוך כדי שלוקחת בחשבון תוכניות עתידיות בעיר, שלוחות אוניברסיטאות, תחנות רכבת וכדומה .
  4. ביצוע תהליך שיפוץ בנכס במידה וצריך – החברה מנהלת עבור הלקוחות את כלל תהליך השיפוץ של הנכס, משביחה את הנכס והופכת את הנכס לאטרקטיבי להשקעה.
  5. איתור שוכרים והתנהלות משפטית מולם.

מכינים עבורכם תוכנית עסקית שלמה לדירה להשקעה שלכם

בפגישה הראשונית עם החברה ניתן לראות דוגמאות לתוכניות עסקיות רבות שערכה החברה עבור הלקוחות והתוצאות בפועל: לקוחות החברה, הצליחו לרכוש עם הון עצמי נמוך נכסים אשר מניבים להם כ-3-5% תשואה מדמי השכירות, ולקוחות רבים מכרו את הדירות שרכשו ברווח גדול לאחר מספר שנים.

בריאיון של מנכ"ל החברה, אדיר יונסי, שהתפרסם בגלובס, סיפר יונסי כי "ישראלים רבים מנסים לחסוך עשרות שנים בכדי לקנות דירה למגורים, אבל בארץ, דירה למגורים מפרויקט חדש אינו רווחי. הדרך להגיע לדירה למגורים היא באמצעות רכישת דירות להשקעה ומכירתן ברווח לאחר מספר שנים".

בחודש הקרוב החברה מציעה פגישת היכרות ללא תשלום כחלק מהטבה לחגים, למידע נוסף ותיאום פגישה.

דילוג לתוכן