יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / השקעות / הארגון הישראלי שמלווה מאות ישראלים בתהליך רכישת דירה להשקעה בארץ

הארגון הישראלי שמלווה מאות ישראלים בתהליך רכישת דירה להשקעה בארץ

הארגון שילווה אתכם בתהליך הדירה להשקעה

עשרות אלפי זוגות ישראלים מחפשים לקנות דירות להשקעה בישראל וחוששים מהתהליך הארוך והסבוך בשל חוסר ההבנה במסלולי המשכנתא השונים, היעדר ניסיון בבחינת העסקאות, חוסר ההבנה באיזה עיר ואיזה שכונה כדאי להשקיע ותהליך איתור הנכס וחודשי "העבודה" הרבים בתהליך שיפוץ הנכס, השבחתו ואיתור השוכרים. הארגון הישראלי YG אשר הוקם ע"י משקיעי הנדל"ן עומרי גלילי ואדיר יוסי, עובד בשיתוף הבנקים הגדולים בישראל, מלווה מאות ישראלים בתהליך רכישת הדירה ומקיף אותם באנשי מקצוע מהשורה הראשונה שילוו אותם בכל אלמנט בדרך לעסקת הנדל"ן הראשונה שלהם.

"הדרך להימנע מטעויות שעולות הרבה כסף ולהיות מלווים ע"י משקיעי נדל"ן מנוסים ואנשי מקצוע שמבצעים מאות עסקאות נדל"ן": הארגון הישראלי YG זיהה את הצורך של הזוגות הצעירים והפנסיונרים אשר מחפשים דירה להשקעה בארץ בכדי להקיף אותם באנשי מקצוע מהשורה הראשונה שמלווים אותם לאורך כל התהליך. התוצאות: איתור עסקאות במחירים אטרקטיביים שנבחנות ע"י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, משכנתאות בתנאים מועדפים לאור שיתופי פעולה של החברה עם הבנקים המובילים וניהול תהליך שיפוץ, השבחת הנכס והשכרתו.

השירות של הארגון למעשה מלווה לקוחות לאורך כל התהליך:

  1. תכנון פיננסי במסגרתו מנתחים את המצב הכספי של הלקוחות וההון שצבר במטרה לאתר לו את מסלול המשכנתא הטוב ביותר.
  2. איתור ורכישת הנכס – אנשי המקצוע בארגון מנתחים את אזורי ההשקעה המתפתחים והצומחים ביותר ובוחנים את העסקאות לעומק, הן מבחינה משפטית והן מבחינת שמאות ומגנים על הרוכשים באמצעות ניהול של כל התהליך. במרבית המקרים, מצליח הארגון לאתר עסקאות במחירים אטרקטיביים ממחירי השוק.
  3. השבחת הנכס – אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח מנכס הוא באמצעות השבחה: הארגון מנהל מכרז קבלנים ומנהל את השיפוץ עבור הרוכשים את הנכס כדי לעלות את ערכו ולהפוך אותו לאטרקטיבי בשוק ההשכרה והמכירה.
  4. איתור שוכרים וחתימתם על חוזים: הארגון דואג להשכרת הנכס תוך החתמת השוכרים על חוזי שכירות בליווי עורכי דין.

"ישראלים עם הון עצמי של 250-300 אלף ₪ פשוט מפסידים מדי יום שהם לא רוכשים נכס להשקעה. לקוחות שרכשו בעזרתנו דירות באזורי ביקוש הצליחו למכור את הנכסים ברווח של מאות אלפים תוך שנים בודדות". מספר אדיר יונסי, מבעלי הארגון.

דילוג לתוכן