יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מהפכת הדיור": הפרויקט החדש בת"א שמאפשר לרכוש דירה בפחות מ-1.6 מיליון ₪ בלבד.

"מהפכת הדיור": הפרויקט החדש בת"א שמאפשר לרכוש דירה בפחות מ-1.6 מיליון ₪ בלבד.

פרויקט יסוד המעלה - מרכז העיר נדל"ן

"מרכז העיר נדל"ן" משיקה פרויקט חדש, במסגרת התחדשות עירונית, ברחוב יסוד המעלה 40 בת"א, המציע דירות במחיר מוזל, פחות מ-1.6 מיליון ₪.

בפרויקט, ייבנה בניין מרהיב והרוכשים ייהנו מדירות מעוצבות במפרט גבוה. החברה מתחייבת למחיר סופי ול- 24 חודשי בנייה. כל הפרטים על הפרויקט שהתחיל את מהפכת המחירים בשוק הנדל"ן בתל אביב בכלל ובדרום תל אביב בפרט.

מחפשים דירה חדשה אך מחירי הדירות במרכז הארץ הובילו אתכם לחפש פתרון בפריפריה? כעת, פרויקט חדש של "מרכז העיר נדל"ן" יציע דירות בדרום ת"א, בפחות מ-1.6 מיליון ₪ ופנטהאוזים במחיר זול יותר ממחירה של דירה רגילה במרכז ת"א.  מדובר בבניין מעוצב ומרהיב , בן 5 קומות , מעל קומת מסחר, הממוקם  בנווה שאנן, במרחק של 15 דקות הליכה ממרכז העיר.

לנווה שאנן של עוד  3 שנים יש  פוטנציאל להפוך לשכונה החמה הבאה של ת"א

בשנים האחרונות הוועדה המקומית מקדמת תכנית הכוללת למעלה מ-1,000 דירות חדשות, מתחם תעסוקה וכיכר ציבורית באזור נווה שאנן בת"א.  הכוונה היא להפוך, תוך שנים ספורות, את נווה שאנן לשכונה עם צביון שונה, המהווה מוקד משיכה לאוכלוסיות מבוססות ולחבר את השכונה לרחובות אלנבי ורוטשילד. כמו כן, במרחק 200 מטרים מהפרויקט,  תהיה תחנה של הרכבת הקלה שתאפשר לדיירי האזור להתנייד בצורה נוחה במיוחד.

זהו למעשה רובע חדש שנבנה במרכז ת"א, בסמיכות של 700 מטרים בקו אווירי משדרות רוטשילד. ברובע זה יוקמו  גם מתחמי בילוי ומסחר חדשים, שיחד עם קרבתו לקו הסגול של הרכבת הקלה ולצירי תחבורה ראשיים, עשויים להפוך  אותו לרובע  המבוקש הבא של ת"א.

יזמי הפרויקט: גאים לאפשר גם לצעירים לרכוש דירה בת"א ולא להתרחק מהמרכז

ההודעה שהוציאה החברה על הפרויקט עוררה עניין רב בקרב הציבור ובאתרי החדשות השונים. בעוד שפרויקטים אחרים בת"א מוצעים במחירי עתק, בעיני רבים הפרויקט הנ"ל צפוי להוביל למהפכה במחירי הדיור בת"א.

בפרויקט נמכרות דירות, במסגרת קבוצת רכישה, בסכום של החל מ-1,580,000₪. ערך הדירות עשוי להאמיר לכ-2.2 מיליון ₪, תוך שנים ספורות. יזמי הפרויקט מבטיחים שמדובר בעסקה מנצחת, שהוסרו ממנה כל המכשולים האופייניים לקבוצות רכישה.

עסקה עם וודאות גדולה, מחיר סופי לרכישת דירה, בליווי של מוסד פיננסי בנקאי ועם היתר לצאת לבנייה בקרוב מאוד. הזדמנות חד פעמית שספק אם תהיה דומה לה בת"א בקרוב

למידע נוסף:

דילוג לתוכן