יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / קרן השקעות פרטית שפועלת לפי עקרונות "אבא עשיר, אבא עני" מציגה צמיחה אדירה: הנדל"ן המניב זינק, ההכנסות השוטפות זורמות ומאות משקיעים הצטרפו לקרן

קרן השקעות פרטית שפועלת לפי עקרונות "אבא עשיר, אבא עני" מציגה צמיחה אדירה: הנדל"ן המניב זינק, ההכנסות השוטפות זורמות ומאות משקיעים הצטרפו לקרן

גולן קפיטל - יריב גולן

יריב גולן, בעברו ראש צוות בטייסת F-16, הקים את חברת Golan Capital על פי עקרונות הספר "אבא עשיר, אבא עני" החברה שמשרדיה הראשיים נמצאים בפלורידה ופועלת בשוק הנדל"ן האמריקאי, כשהמטרה היא לצמצם סיכונים בהשקעות, להשכיל פיננסית ולתת לכסף לעבוד עבורך. כמעט 15 שנה לאחר מכן החברה מונה השקעות בהיקף של מאות מיליונים, הנדל"ן המניב של ההשקעות החברה צמח במאות אחוזים וכיום, הקרן נחשבת לאחת מהקרנות המובילות והיציבות ביותר בשוק. "כל משקיע שלנו חייב להבין קודם כל במה הוא משקיע ולמה אנחנו משקיעים דווקא בפרויקט הזה". מספר גולן. רף הכניסה לקרן הינו 100,000 דולר

רוברט קיוסאקי, מי שחיבר את סדרת הספרים "אבא עשיר אבא עני" גרם לרבים לעשות שינוי משמעותי בחייהם והכניס לתודעה העולמית את המשפט "הכסף שלך חייב לעבוד עבורך". לפני כ-15 שנה, הקים יריב גולן, אז ראש צוות בטייסת F-16, את חברת Golan Capital, שהשקעותיה יהיו מבוססות על עקרונות ההשקעה של הספר, זאת לאחר שיישם בעצמו את העקרונות בהשקעותיו הפרטיות והרוויח מיליוני דולרים.

הבוקר (ג') דיווחה החברה על אחת מקרנות ההשקעה שפועלת בשוק הנדל"ן האמריקאי בכנס שערכה ללקוחותיה על הזינוק האדיר בהיקף ההשקעות של החברה, עליית הערך של הנדל"ן המניב שמחזיקה הקרן והגדילה בהכנסה השוטפת שייצרה ללקוחותיה.

בשונה מחברות השקעות נדל"ן, גולן מאמין שאדם שנכנס להשקעה חייב להבין למה הוא נכנס ולדעת כיצד לבחון אותה. בפגישות עם נציגי הקרן מקבלים המשקיעים פרזנטציה על בחירת הפרויקט הספציפי אליו נכנסת הקבוצה, תוך יישום עקרונות ההשקעה שבנתה סביב הספר המפורסם. "המשקיעים שלנו הם שותפים שלנו, ושותף צריך לדעת הכל בעסק". מספר גולן.

הקרן, בדומה לעקרונות הספר, מאמינה ביציבות – השקעותיה לאורך השנים תמיד היו יציבות וסולידיות, כמו השקעה בנכס שמושכר בחוזה ארוך טווח, ותמיד היו במיקומים מרכזיים ובאזורים צומחים. "אנחנו לא מחפשים הרפתקאות או מהמרים על אזורים חדשים." מוסיף גולן. הקרן, ידועה כקרן יציבה ומרבית הלקוחות בקרן הם אנשי קבע רופאים ואקדמאים.

החודש, חוגגת החברה 15 שנות פעילות מאז הקמתה ותערוך פגישות היכרות עם משקיעים חדשים בקרן חדשה שיוצאת לדרך בימים אלו ורוכשת מתחם מגורים של 96 דירות בעיר ממפיס במדינת טנסי, עיר הולדתו של אלביס פרסלי.

דילוג לתוכן