יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "מהטייסת לניהול אחד מבתי ההשקעות המובילים להשקעות נדל"ן"

"מהטייסת לניהול אחד מבתי ההשקעות המובילים להשקעות נדל"ן"

יריב גולן - בעלים גולן קפיטל

יריב גולן, בעברו ראש צוות קרקע בטייסת F-16, החל ליישם את עקרונות הספר "אבא עשיר, אבא עני" אי שם בשנת 2000. כיום, הוא עומד בראש קבוצת Golan Capital שאחראית על כמה מההשקעות הבולטות של משקיעים ישראלים בארה"ב. כעת, הוא רכש מתחם דירות מבוקש בארה"ב באזור בו כל הדירות מושכרות וישנה רשימת המתנה של שוכרים לשמונה חודשים קדימה

קבוצת Golan Capital הציגה היום (ה') את ההשקעה החדשה שלה לציבור: השקעה במתחם המגורים בממפיס, ארה"ב. הקבוצה, מנצלת את עליית מחירי שוק הנדל"ן למגורים בארה"ב כתוצאה מהחזרה המהירה לשגרה ושער הדולר הנמוך, ורוכשת מתחם באזור בו תפוסת השכירות היא 100%, נוסף לרשימת המתנה של דיירים המעוניינים להשכיר דירות.

במסגרת ההשקעה, החברה תרכוש את הנכס במחיר נמוך ממחיר השוק, מה שיאפשר למשקיעיה ליהנות מהכנסות שכירות גבוהות ביחס לרכישה. כמו כן, מחירי הנדל"ן בשוק המגורים במדינת טנסי, מציגים מגמת צמיחה לאור מבצע החיסונים הנרחב בארה"ב לצד המחסור האדיר בדירות למגורים והביקושים הגבוהים.

שוק הנדל"ן בארה"ב ממשיך לספק הזדמנויות השקעה אדירות למשקיע הישראלי: בשבועות האחרונים דווח על המשך עליות המחירים בערים רבות בארה"ב כאשר גם חברות ענק כמו Google, אשר רכשה לאחרונה מתחם משרדים בכ-21 מיליארד דולר, מנצלות את מחירי הנדל"ן הזולים לאור המשבר ומשקיעות בנדל"ן בארה"ב.

מתחם המגורים החדש שבארה"ב, הינו פרויקט השקעה המגלם בתוכו פוטנציאל רווח גבוה מאוד, לאור הביקוש הרב למגורים ועליית מחירי הנדל"ן בכ-11% מדי שנה. החברה תשפץ את הדירות במתחם ותעלה את שכר הדירה ולבסוף תמכור אותו ברווח משמעותי בתום כ-3 שנים בלבד. המתחם נמצא באזור בו יש ביקושי שיא, ונרכש במחיר מציאה המאפשר להזניק את התשואה באופן מיידי על ידי השבחה וצמצום עלויות. "מדובר בהשקעה ייחודית המשלבת גם חלוקת תזרים רבעוני למשקיעים וגם אקזיט כתוצאה ממכירת הנכס במחיר גבוה מזה שנרכש ובתום 3 שנים בלבד, בשונה מחברות רבות בארץ המציעות טווח השקעה של 5-7 שנים" מספר גורם בחברה.  כניסה להשקעה תתאפשר למשקיעים החל מסכום של 100,000 דולר

דילוג לתוכן