יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / בעקבות אקזיט של 30% בעסקה הקודמת – איש העסקים יריב גולן רכש מתחם דירות חדש: יציע ללקוחות להשקיע בדירות מושכרות

בעקבות אקזיט של 30% בעסקה הקודמת – איש העסקים יריב גולן רכש מתחם דירות חדש: יציע ללקוחות להשקיע בדירות מושכרות

בעלי קרן ההשקעות Golan Capital, יריב גולן, רכש לאחרונה מתחם בכ-10 מיליון דולר בממפיס ארה"ב באיזור בו הדירות במתחמים נמצאים בתפוסה של 100% וישנה רשימת המתנה של דיירים לדירות שמתפנות. חברת גולן קפיטל תציע ללקוחות להשקיע בארה"ב בדירה מושכרת ולקבל הכנסה שוטפת מהיום הראשון. בנוסף להכנסה, החברה תשפץ את הדירות ותעלה את ערכן.

יוצא הטייסת שהקים את חברת ההשקעות Golan Capital, אשר מנהלת מאות מיליוני דולרים בארה"ב, יציע למשקיעים פרטיים להצטרף להשקעה בה דירות מושכרות בין 500-750 דולר בחודש. מלבד להכנסות השכירות שיקבלו המשקיעים, החברה תשפץ את הדירות ותעלה את ערכן במטרה לעלות את השכירות. בהמשך, החברה תמכור את המתחם, מה שייצר למשקיעים "עסקת אקזיט", בדומה לעסקאות האקזיט מהם מרוויחים ישראלים רבים בארה"ב.

מדובר באחת העסקאות הבודדות בארה"ב בהן משקיעים יוכלו להנות מתשואה שנתית ומרווח הון לאחר כ-3 שנים. ההתנהלות תהיה מול חברת ההשקעות הישראלית, שמשרדיה ממוקמים בתל אביב ולמשקיעים תהיה בטוחה נדל"נית. משקיעים יוכלו להצטרף לעסקה בהשקעה של 100,000 דולר בלבד.

הזדמנות לנצל את שער הדולר הנמוך

בשבוע האחרון שער הדולר רשם "שיא שלילי" וירד לרף התחתון של של ה-3 שקלים, מה שמוביל משקיעים מכל רחבי העולם לנצל את ההזדמנות ולקנות נכסים בארה"ב במחיר זול יחסית. "כיום, בהשקעה של 310,000 ₪ ניתן להבטיח שכירות חודשית. מחירי הדולר צפויים לחזור לעצמם והרוכשים שינצלו את הזמן ויקנו דירה יוכלו להגדיל את התשואה שלהם". מספר אחד המשקיעים בפרויקט.

גולן קפיטל הינה אחת מחברות ההשקעות המובילות בישראל אשר מתמחה בשוק האמריקאי. החברה, מנהלת השקעות עבור למעלה מ-300 משפחות ישראליות. לאחרונה פורסם כי החברה חילקה רווחים בסך 3.5 מיליון שקלים למשקיעים מתחילת השנה.

דילוג לתוכן