יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / השקעות / הצטרפו לחברת ההשקעות עם הישראלי שהקיף את העולם בזכות הכנסה פסיבית מנדל"ן

הצטרפו לחברת ההשקעות עם הישראלי שהקיף את העולם בזכות הכנסה פסיבית מנדל"ן

סיפורו של יהב שפינרד מתחיל בשירות משמעותי בחיל הים כחובל על ספינות הטילים, שם בלב ים קשה לבזבז יותר מידיי. המשכורת וחוסר ההוצאות השתלבו יפה עם עיסוקה של אימו בנדל"ן בארץ ובחו"ל וכבר בגיל 23 (2012) רכש את הנכס הראשון בארה"ב. מאז תוך כדי שירות חיפש השקעות שיתנו לו תשואה יפה במינימום התעסקות כהכנה לטיול הגדול והמטרה הייתה ברורה עד השחרור – 1000 דולר הכנסה פאסיבית חודשית, דבר שיאפשר לו לפי חישוביו (בסטנדרטים בסיסיים) לטייל עד אין סוף.

שילוב של מזל, השקעות נבונות, הכוונה טובה והרבה רצון הביאה אותי לעמוד ביום השחרור כבעלים של 2 דירות בחו"ל (שווי כולל של כ110 אלף דולר) חצי דירה ביפו ד' (חצי חצי עם ההורים) והשקעות נוספות בנדל"ן כחלק מקרן בארה"ב ולונדון. והמטרה הושגה, בגיל 27 יצאתי לטיול הגדול שברשותי נכסים המכניסים כמעט 1000$ בכל חודש (כמובן שזה משתנה מחודש לחודש).

יצאתי לדרך! טיול חוצה יבשות הספקתי לבקר ב27 מדינות ב4 יבשות ובמשך שנתיים וחצי (עם הפסקה קצרה לטובת חתונתה של אחותי) הקפתי את העולם.
בקרתי במקומות הנידחים ביותר והרבה מהדרך טיילתי בטרמפים על גבי סירות מפרש, שהשהיה שם בחינם ובזמן הזה חשבון הבנק המשיך "להטען".
המדינה האחרונה בה ביקרתי הינה אוסטרליה ובזכות ויזת העבודה שקיבלתי, זאת הייתה הפעם הראשונה אחרי כשנתיים שעבדתי ואחרי כשלושה חודשים של עבודה בנגריה המשכתי לטייל בארץ הקנגרו. שילוב העבודה בסוף גרמו לזה שביום חזרתי לארץ היה לי יותר כסף בעובר ושב מאשר ביום היציאה לטיול, לא רע!

היום אחרי כמעט שנה בארץ, החלטתי שהרצון שלי לעזור לישראלים כמוני שחיים במציאות הקשה של מחירי הנדל"ן בארץ, להגיע בכל זאת להכנסה פאסיבית והגדלת הונם והצטרפתי לשורותיה של חברת ENR, חברת בוטיק המתמחה בשוק הנדל"ן במרכז אתונה.
שילוב מושלם מבחינתי, שוק מתרומם עם הרבה הזדמנויות, קרבה לארץ, סכומים אפשריים לאדם הממוצע וכל זה תוך כדי טיולים ותנועה בעיר המתעוררת.

אל תפספסו את העלייה במחירי הנדל"ן באתונה >>>>

למידע נוסף:

דילוג לתוכן